Şeffaf simge yapımı..????

Photoshop - Şeffaf simge yapımı..???? ...

Dosya22

Alt 14-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beyler şeffaf simge yapmayı kısaca bir anlatabilirmisiniz acil yardım..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 14-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Beyler seffah simge yapmayı kısaca bir anlatabilirmisiniz acil yardım..
Yapmak istediğiniz bir resmini eklerseniz yardımcı olalım
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-12-2008 #3
İşi bilen birisine, istediğiniz çalışmayı ücreti karşılığında yaptırmayı veya konuyla alakalı daha fazla kirlilik oluşturmamanızı rica edeceğim...
* İllaki kendim yapıcağım diyorsanız forum içinde yeterli aramalarla ne nasıl yapılır anlatılıyor..
* Yok ben uğraşamıyacağım, ücretini vereyim biri yapsın derseniz de iş veren ilanlarına bir ilan bırakın..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-12-2008 #4
Burda herkez ne kadar sinirli Şeffaf simge yapımı..????
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-12-2008 #5
[IMG]Şeffaf simge yapımı..????[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-12-2008 #6
işte bunun şeffah olmasını istiyorum yani arkasında beyazlık gidecek sadece simgenin kendisi kalıcak
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-12-2008 #7
sinirli değiliz....forum kuralları okumadınız belli

aynı konu 3 kere açtınız? aynı soru soruyorsunuz.. zaman boşa harcaya ne kadar arama yapıp cevabı bulabileceksiniz... ama siz her şey de hazır bekliyorsunuz... neden bize hiç kimse hazir yemek pişirip vermiyor? söylermisiniz? çünkü bu bizim işimiz... daha önce sizin benzer soru sormuşlar...arkadaşlar sağolsun çok net cevap verdiler....1 cevap bile değil.... sizden rica konu açmadan arama yapın
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-12-2008 #8
1 şey yaptırmak için kaçtane konu açtığınızın ve yorum yapan arkadaşlarında sizi yönlendirmelerine rağmen hala noluurrrr.. yardıımmm..şeklinde yazmanızı anlamadım.Ya zaman ayırarak sizde öğrenin araştırın, yada bedeli karşılığında işi yaptırın..Sinirlenmekten ziyade ben hala size yol gösteriyorum..iyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 14-12-2008 #9
lutfen forum kurallarına uygun başlık açınız
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 15-12-2008 #10
Photoshop cs ile aşağıdaki gibi
Öncelikle yapmak istediğiniz simgeyi açın ve simgenizde gözükmesini istediğiniz kısmı seçili hale getirin.Daha sonra simgeniz seçtiğiyken channels kısmına gelin ve save selection as channel tıklayın alpha 1 oluştuğunu görüceksiniz (siyah beyaz-beyaz kısım simgede gözükmesini istediğiniz kısım) (file) menüsünden Farklı kaydet(Save As) tıklayın gelen farklı kaydet(save as) kısmında Dosya türü(format) Targa(*.tga) seçin dosya adı(File name) ise symbol.bmp olarak yazın kaydet (save) tuşuna tıklayın gelen kısımdada tamam(ok) tıklayarak geçin böylece istediğiniz konuma SEMBOL.bmp adında şeffaf sembolünüzü kaydetmiş oluyorsunuz.
Not: Resim ve faks görüntüleyicisinde ve paintte acamazsınız...(önizleme yok yazısı çıkacaktır)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
seffaf, simge, yapimi, yardim