şehir kitabı hazırlanacak...

Sonuçlanan İlanlar - şehir kitabı hazırlanacak... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bir dernek adına şehri anlatan bir kitap hazırlanacak. tüm bilgileri word formatında hazır. toplam 280 sayfaya yakın olacak ve bol fotoğraflı olacak. ama şöyle bir sıkıntı var ...

ehakalmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ehakalmaz

Eğitimci / Giresun

Alt 23-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir dernek adına şehri anlatan bir kitap hazırlanacak.
tüm bilgileri word formatında hazır. toplam 280 sayfaya yakın olacak ve bol fotoğraflı olacak. ama şöyle bir sıkıntı var bazı arkadaşlar belki kızabilirler çok az bulabilirler ama dernek tasarım, matbaa, vs. için belirli bütçeler ayarladı. tasarım için belirlenen bütçe 400 tl . yardımcı olabilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2009 #3
Kalıbı 10 TL'den işide Gestetner makinada mı bastıracak? 400 TL dizgi ve tasarıma bütçe ayırdıysa baskı içinde bu olmalı değil mi?şehir kitabı hazırlanacak...uke:
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-10-2009 #4
Hesabınıza göre sayfa başına 1.5 tl ye yakın bir tutar.Biraz insaflı olmak gerekmez mi?
Ben bu bütçeyi ayırdım,buna riayet edilmesini istiyorum deniyor özetle.
Bu bütçeyle yapacak grafiker bulamazsınız.Haa diyelim ki buldunuz.Yaptırdığınız işin kalitesi de doğal olarak ayırdığınız bütçe değerinde olacaktır.Word de copy paste yapıp kendiniz hazırlayın en iyisi.Maliyeti daha da düşürmek için de güzel bir yazıcıdan renkli çıktısını alın,bir de şeffaf dosya ayarladınız mı işlem tamamdır.
karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Kitap tasarım işi

Alt 24-10-2009 #5
Belki arkadaşlar bana kızacaklar ama olsun. Eğer Giresun'a gelmeme gerek yoksa bana kitabın dökümanlarını gönderin. size hazır olarak göndereyim.
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2009 #6
300 TL 3 Günde hazırlarım Untitled Document
esrarengiz48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrarengiz48

Grafiker / Antalya

Alt 24-10-2009 #7
interbet üzerinden yapılacaksa hazırlar size gönderirim ********* iletişim adresim
author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2009 #8
Şehir rehberi misyon taşıyan bir üründür. İçeriği ve görsel bütünlüğü bu misyona yakışır olmalıdır. Ki; hem hemşehrilerin hem de o şehri ziyaret edecek turistlerin ilgisini çekmeli, değerli bilgileri doğru anlatımla sunmalıdır. Böyle bir, 17.5 formalık çalışmanın bedeli de 2.500-3.000 Tl.'nin altında olmamalıdır. Yani, profesyonel ve freelance çalışan bir tasarımcının isteyeceğin asgari tutar bu miktarlar civarında gezinebilir. "300-400 Tl.'ye yaparım" şeklinde mesaj atan kullanıcıların grafik tasarım disiplininin kurallarından ve dinamiklerinden ne kadar haberdar olduğu soru işaretidir. Bu bütçe ile hazırlanacak bir "şehir rehberinin" diğer rehberlerle rekabet etmesinin imkansızlığı kaçınılmazdır.
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-10-2009 #9
300 TL 3 Günde hazırlarım Untitled Document
Ona da gerek yok dostum. Nasıl olsa dernek için yapılacak ya ? Ücret talep etme.Bu iş de senin hayrın olsun.
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 24-10-2009 #10
Şehir rehberi misyon taşıyan bir üründür. İçeriği ve görsel bütünlüğü bu misyona yakışır olmalıdır. Ki; hem hemşehrilerin hem de o şehri ziyaret edecek turistlerin ilgisini çekmeli, değerli bilgileri doğru anlatımla sunmalıdır. Böyle bir, 17.5 formalık çalışmanın bedeli de 2.500-3.000 Tl.'nin altında olmamalıdır. Yani, profesyonel ve freelance çalışan bir tasarımcının isteyeceğin asgari tutar bu miktarlar civarında gezinebilir. "300-400 Tl.'ye yaparım" şeklinde mesaj atan kullanıcıların grafik tasarım disiplininin kurallarından ve dinamiklerinden ne kadar haberdar olduğu soru işaretidir. Bu bütçe ile hazırlanacak bir "şehir rehberinin" diğer rehberlerle rekabet etmesinin imkansızlığı kaçınılmazdır.
şiddetle katılıyorum size.
nedir bu ya bırakalım madem biz bu işi hepten ayağa düşürdüler ya. roman dizgisimi yapılacak nedir bu anlamadım 400 lira muhabbeti. eğer profesyonel bi çalışma istiyorsanız en min fiyat 1500 lira olur. oda yarısı peşin yarısı iş bitiminde
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları