Şehvet Denizinde Kaybolmak...

Serbest Çalışmalar - Şehvet Denizinde Kaybolmak... Sponsorlu Bağlantılar Kayıp bir bavul gibiyim hava alanında...

ebilken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebilken

Webmaster / İstanbul

Alt 24-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp bir bavul gibiyim hava alanındaŞehvet Denizinde Kaybolmak...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben burda afiş çalışmasına ait birşey göremiyorum :S

forum kuralları amotörlük gerektircek birşey değildir Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap

ebilken

Webmaster / İstanbul

Alt 24-01-2009 #3
ben burda afiş çalışmasına ait birşey göremiyorum :S

amator grafikerim
Bu mesajdan alıntı yap
tuanj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuanj

Öğrenci (Grafik)

Alt 28-01-2009 #4
kadının olduğu yer sadece orsıo kesilip ayrı bir afiş olabilir ben özellikle oradaki gölege ve esteriği çok beğendim.onun üzeride yanlamasına hafif bir yazıyla kadına karşı şidtle ilgi bi slogan yada kadın haklarını anlatan bi slogan olabilir.başarılar...amatörsünüz ama profesyonel olabilecek seviyedesiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

ebilken

Webmaster / İstanbul

Alt 30-01-2009 #5
.....saolun
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2009 #6
sizin başka görseliniz mi yok hep aknı şey,
Hayal Gücü Yayın Evi
Bu mesajdan alıntı yap

ebilken

Webmaster / İstanbul

Alt 30-01-2009 #7
başka görselim yok yollarsanız sevinirim yada boşverin
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2009 #8
başka görselim yok yollarsanız sevinirim yada boşverin
alycı tavrınız hoş değil burada yorgunella nın haklı eleştirisine maruz kalmışsın ve acıkcası eleştiride yapmamış farklı görsellerle hazırlarsanız çalışmalarınızı hem gelişmeniz acısından hemde hayal gucu olarak daha etkili işler yapabilirsiniz başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Dosya22
Alt 31-01-2009 #9
alycı tavrınız hoş değil burada yorgunella nın haklı eleştirisine maruz kalmışsın ve acıkcası eleştiride yapmamış farklı görsellerle hazırlarsanız çalışmalarınızı hem gelişmeniz acısından hemde hayal gucu olarak daha etkili işler yapabilirsiniz başarılar
"yorgunella nın haklı eleştirisine maruz kalmışsın" aslında "başka görselim yok yollarsanız sevinirim yada boşverin " bu cümle üzerine yorgunellanın gayet haklı bir dille ve gayet açıkça cevap vermesi gerek bence...

bu tip insanların paylaşım sitelerine girmeleri yasaklanmalı bence radar gibi birşey olmalı.
madem önerilerimizi dikkate almayıp alay edeceksiniz o zaman bir paylaşım platformunda ne işiniz var??
Bu mesajdan alıntı yap

ebilken

Webmaster / İstanbul

Alt 02-02-2009 #10
"yorgunella nın haklı eleştirisine maruz kalmışsın" aslında "başka görselim yok yollarsanız sevinirim yada boşverin " bu cümle üzerine yorgunellanın gayet haklı bir dille ve gayet açıkça cevap vermesi gerek bence...

bu tip insanların paylaşım sitelerine girmeleri yasaklanmalı bence radar gibi birşey olmalı.
madem önerilerimizi dikkate almayıp alay edeceksiniz o zaman bir paylaşım platformunda ne işiniz var??
Yanlış anlaşıldım heralde eleştirin bu tip insanların paylaşım sitelerine alınmaması gerek derken bişeye alınıp küçümsemeye çalıştınız sanırım zaten artık sizi hiç ciddiye alamam benim bi web şirketim war aslında burda kendime grafiker bakıyorum öle elimde olanıda yayınlıyorum

bi cv'nizi gönderirseniz sizi değerlendirebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
denizinde, kaybolmak, sehvet

Kapat
Şifremi Unuttum?