Şehzade Lokum Kutusu 400g

Ambalaj Tasarımı - Şehzade Lokum Kutusu 400g Sponsorlu Bağlantılar Uzun zamandan beri çalışma ekleyemiyordum. Güzel bi çalışma olduğunu düşündüğümden paylaşmak fikirlerinizi almak istedim....

efe0202 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efe0202

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandan beri çalışma ekleyemiyordum. Güzel bi çalışma olduğunu düşündüğümden paylaşmak fikirlerinizi almak istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tek kelimeyle harika! Ellerine sağlık. Kırmızı siyah dengesini çok iyi kurmuşsun. Şık, albenili, iştah açıcı.. Daha ne olsun. Eğer baskıdada bu görselliği bozmadan kağıda geçirirlerse, paketi alan ayrıca hediye paketi yaptırmaya ihtiyaç duymaz.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #3
Kutu tasarım olarak çok şık olmuş..Yalnız kullandığınız lokumların şekilleri işi bozmuş birazŞehzade Lokum Kutusu 400g Ellerinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-03-2009 #4
Çok güzel ama o lokumlar dımdızlak ortada kalmış, bence altlarında biraz beyaz lokum tozu olmalıydı, daha canlı ve gerçekçi olurdu Şehzade Lokum Kutusu 400g
Bu mesajdan alıntı yap
merşed muğlak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merşed muğlak

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #5
huhhhh.....
bence çok iyi olmuş...
herşey muntazam...
lokumlarda fıstıklı, hindistan cezili olaymış daa bi güzel olurmuş Şehzade Lokum Kutusu 400g
Bu mesajdan alıntı yap
sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-03-2009 #6
çok güzel, hatta o kadar güzelki canım çekti. amacına ulaşmış yani Şehzade Lokum Kutusu 400g elinize sağlık. başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 24-03-2009 #7
sunum için hazırlama şeklinde ışık ve gölgelendirme hatalı ama çok önemli değil bu... tasarım gayet şık ve güzel bence... siyah zemin üzerinde lokumlar gözle bakıldığında bu şekilde görünmez aslında, ama ürünü çok güzel ön plana çıkarmışsınız, ambalaj tasarımında albeni önemli, bunu yakalamışsınız bence.. tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

efe0202

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #8
Çok güzel ama o lokumlar dımdızlak ortada kalmış, bence altlarında biraz beyaz lokum tozu olmalıydı, daha canlı ve gerçekçi olurdu

Arkadaşlar öncelikle Lokum, Helva, Pişmaniye vs. vs. şekerleme ürünleri haliyle hatları çok düzgün olmayan, fotoğraf çekimleri sırasında sorun çıkaran ürünlerdir. Kullandığım lokum fotoğrafı gibi, toplu halde olmayan çekimlerde haliyle iş zorlaşıyor ve gördüğünüz lokumları bu hale getirebilmek için ekstradan bayaa bi zahmet gerektiriyor. Bende sizinle aynı fikirdeyim ama nesnenin kendisi bu fazla bişey yapılamıyor. Bu fotoğrafın işlenmemiş halini görseniz bana hak verirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

efe0202

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #9
sunum için hazırlama şeklinde ışık ve gölgelendirme hatalı ama çok önemli değil bu... tasarım gayet şık ve güzel bence... siyah zemin üzerinde lokumlar gözle bakıldığında bu şekilde görünmez aslında, ama ürünü çok güzel ön plana çıkarmışsınız, ambalaj tasarımında albeni önemli, bunu yakalamışsınız bence.. tebrikler.
Evet sunum konusundaki eleştirilerinizde haklısınız, ama sizde takdir edersiniz ki buraya profesyonel bi sunum eklemek için belli bir zaman harcamak gerekir. Genelde arkadaşlarımız lokum üzerinde yoğunlaşıyorlar ama biraz evvel açıkladığım gibi lokum hatları düzgün olan bi obje diil haliyle de fotoğraf çekimi, fotoğrafın dekupesi, işlenmesi, zeminden ayrılması zor olan bi gıda türü yani lokumun bu şekle gelmesi bile iyi netice diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #10
Evet sunum konusundaki eleştirilerinizde haklısınız, ama sizde takdir edersiniz ki buraya profesyonel bi sunum eklemek için belli bir zaman harcamak gerekir. Genelde arkadaşlarımız lokum üzerinde yoğunlaşıyorlar ama biraz evvel açıkladığım gibi lokum hatları düzgün olan bi obje diil haliyle de fotoğraf çekimi, fotoğrafın dekupesi, işlenmesi, zeminden ayrılması zor olan bi gıda türü yani lokumun bu şekle gelmesi bile iyi netice diye düşünüyorum.
Aslında genelinde bir sorun olmadığından doğal olarak tüm gözler lokumlara takıldı..Çok temiz bir iş çıkartmışsınız bence, sunum olarakta gayet şık olmuş, istediğimiz gibi bir görsel bulmanın zorluklarını hepimiz biliyoruz malesef..İlk hali ile arasındaki farkı tahmin edebiliyorumŞehzade Lokum Kutusu 400g Tekrardan ellerinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları