Seiko kafa dijital baskı makinası kullananlar bu makinadan memnunlarmı.

Dijital makineler - Seiko kafa dijital baskı makinası kullananlar bu makinadan memnunlarmı. ...

handsamwolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handsamwolf

Forumdan Uzaklaştırıldı

Eğitimci / Ankara

Alt 28-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kullanıcı firmalar olarak siz bu seiko kafa dijital baskı makinalarından memnunmusunuz.problemleri nelerdir.diğerlerine göre artıları nelerdir.lütfen satıcı firmalar bir şey yazmasın.çünkü çoğu satıcı firma tanınmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fetih8181 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fetih8181

Baskıcı / İstanbul

Alt 09-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genel olarak memnuniyetsizlik hakim çünkü boyası pahalı diğerlerine göre çabuk tıkanıyor hava şartlarından diğerlerine göre daha çabuk etkileniyor (nem,ısı) ben şu an kullanıyorum ve hiç memnun değilim
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 10-09-2009 #3
Bu saatten sonra seiko makina almak akıllıca değil. Spectra polaris kafa 15 pc kafalar piyasayı oldukça sarsacaklar 4 renk ile 1440 dpi baskı çözünürlügü mürekkep te 30 usd civarında..En önemlisi SPECTRA...
Bu mesajdan alıntı yap
acababunebababe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acababunebababe

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 11-09-2009 #4
bence deneyip görmek lazım evvela. Bakalım büyük makine üreticileri bu kafalara rağbet edecekler mi, karar verme de önemli bir kıstas olacaktır bu...

şunu da unutmamak lazım ki spectra "skywalker" diye bir kafa çıkardı ki at çöpe gitsin.

Spectra nın güzelliği kafaların tıkanmaması, tıkansa bile kolay temizlenmesiydi. Yüksek picolitre kafalarda bu mümkünde, küçük picolitre kafalardaki nozzle tıkanması sorununa nasıl bir çözüm düşündüler acaba??

Spectra büyük picolitre kafalarda sektör lideri ama yüksek çözünürlük olayında ne derece başarılı olacak bekleyip göreceğiz...
Bu mesajdan alıntı yap
GÜRKAN1017 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GÜRKAN1017

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-09-2009 #5
Konica kafalar arştır derim 14 pl.1440 dpı 2 senedir denenmiş uzun yıllar kullanabililicek bi kafa modeli titanyumdan yapılmış spectradan 2 kat daha uzun ömürlü...
Bu mesajdan alıntı yap
aaseckin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aaseckin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-09-2009 #6
özellilke ALWİN KONİCA hem baskı kalitesi hemde sorunsuz çalışma performansı ile göz dolduruyor...
Bu mesajdan alıntı yap
auctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

auctor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 19-09-2009 #7
bence deneyip görmek lazım evvela. Bakalım büyük makine üreticileri bu kafalara rağbet edecekler mi, karar verme de önemli bir kıstas olacaktır bu...

şunu da unutmamak lazım ki spectra "skywalker" diye bir kafa çıkardı ki at çöpe gitsin.

Spectra nın güzelliği kafaların tıkanmaması, tıkansa bile kolay temizlenmesiydi. Yüksek picolitre kafalarda bu mümkünde, küçük picolitre kafalardaki nozzle tıkanması sorununa nasıl bir çözüm düşündüler acaba??

Spectra büyük picolitre kafalarda sektör lideri ama yüksek çözünürlük olayında ne derece başarılı olacak bekleyip göreceğiz...
Gerçekten doğru bir tesbit Spectra kafalar kolay kolay temizlenmiyor ama sağlam bir yapısı var şimdi düşük pikolitre kafalar için nasıl bir yöntem bulunur merak konusu beklemek lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-09-2009 #8
Aldıgım bilgiye göre yaklaşık 1,5 aydır 2 adet polaris kafalı makina müşteriye kurulu şekilde beta testinde 3.2 mt ye 12 mt baskıları kafa temizlemeden basıyor ve her bir makina toplamda 3000 m2 üzeri baskılar yaptı gelişmelerden haber veririm.
Bu mesajdan alıntı yap
yilmaz5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmaz5907

Baskıcı / Tekirdağ

selam

Alt 20-02-2010 #9
1,buçuk yıldır seiko makine kullandım. Başta çok zahmet çektim.
Ama türkiyede bu makinayı satıpta arkasında suran firma yok kalıbımı basarımki yok. Satan arkadaslar anlamıyorlarrrrr xxxayrıcaxxx makineyi çözmek gerekiyormuş yani ortamı ayarlarsan hiç problemsiz yıllarca o makinayı kulllanırsınız
ikinci bir özelliği cok net serigraf türü işleride basabiliyorlarrrr
alacak arkadaşlar lütfen satıcılara kulak asmayın siz kendiniz yapın .
Zaten makine üzerinde yzar sıcaklık nem topraklama gibi değerleri onları uygulayın yeter
şunuda yazayım ne xaar ne spectra ne konika bu baskı kafaların yerini tutmaz.
Bu yıl fuarda gördüm deli gibi makina ayarı yapmaya çalışıyordu bazı firmalarrr
isteyen firma beni arayabilir hepsine cevabım hazırdır telSeiko kafa dijital baskı makinası kullananlar bu makinadan memnunlarmı.******
Bu mesajdan alıntı yap
ygtmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ygtmaster

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2010 #10
selam bna bu konuda birkaç fikir verebilirmisiniz.. annediyorumki bizde baskı makinalarını doğru dürüst kullanmayı bilmiyoruz..

xxxxxxxxxmail.com

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları