Seiko Sarı Kafa Sorunu

Dijital makineler - Seiko Sarı Kafa Sorunu ...

Seiko Sarı Kafa Sorunu
ByMsT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByMsT

Grafiker / İstanbul

ünlem

Seiko Sarı Kafa Sorunu

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Kullanmış Olduğum SEIKO Spt510 35PL Makine Ara Ara Sarı Kafa Boya Kesmektedir Sizce Bu Ortam Isısındanmı Voltajlardanmı Yoksa Pompa ve ya Hortumda Hava Yapmasımıdır?:angel::angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 03-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
boya kesmek derken nasıl kesiyor bendede aynı kafadan mevcut benim aklıma gelen bi kaç şey var yazıyım belki işinize yarar birinci arkadaki boya tankları fazla aşağıda veya fazla yukarıda olabilir boyayı belli bi müddet sonra çekemiyodur veya ortam sıcaklığı sürekli değişiyorsa ondan olabilir veya kafa voltajlarından olabilir veya valf motor bozulmuştur geç çekiyor geç bırakıyordur ondan kaynaklıdır veya boyadan kaynaklı olabilir veya kötü boya kullanmış kafanın içinde tortu bırakmışsındır oda belli bi süre sonra sıkıntı yapıyo olabilir bunların hepsi tecrübeyle sabit zamanında çok yaşadım aklıma gelen şimdilik bunlar umarım işine yarar
Bu mesajdan alıntı yap
irmakreklam65 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irmakreklam65

Yrd. Grafiker / Van

Alt 29-07-2012 #3
seıko kafalarda sarı boya genel olarak kesinti yapar bunun çözüm yolu ortam ısısının 20 ile 30 derece arası olması lazımdır ki baskıda sorun yaşamayasın ... belirttiğin diğer sebeplerden olacağını düşünmüyorum.
Boyanın açık kalarak hava almadığına yada çakma seıko boyası olup olmadığına dikkat et..
Bu mesajdan alıntı yap
3kdigital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3kdigital

Baskıcı / Ankara

Alt 29-07-2012 #4
kesinlikle ortam ısısı sorunun var
Bu mesajdan alıntı yap