Seiko spt510 Kafa Sorunu Yardım

Dijital makineler - Seiko spt510 Kafa Sorunu Yardım ...

huso06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huso06

Grafiker / Ankara

Alt 02-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bi Firmadan ikinci el seiko spt510 kafaya sahip bi makina aldım 6 kafa 6 renk siyah kafada tıkanıklık var bu kafalar sökülüp tamir edilebiliyomu spektra gibi yada daha farklı bi yöntem var mı bu tıkanıklığı gidermek için Yardım Ederseniz Sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

imza06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imza06

Grafiker / Ankara

Alt 02-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sitede garantili kafa temizleme yapan arkadaşlar var mesela ms teknoloji bi onlara sor istersen. bikaç kişi daha yazmıştı ama hatırlayamadım kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
simo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simo

Baskıcı / İstanbul

Alt 03-06-2009 #3
Arkadaşlar seıko kafa temizleme imkanı olmayan bir kafa sistemidir.Tavsiyem kafaya solvent bas ve haftasonu kafalar solventte kalsın.pazartesi öğlen baskı yapmaya başla düzeldi düzeldi.Düzelmez ise yeni kafa alman lazım..Boyayı kullandığın yere dikkat et derim...
Bu mesajdan alıntı yap
k_adir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

k_adir(31)

Baskıcı / Manisa

Alt 01-04-2013 #4
bana ulaş Seiko spt510 Kafa Sorunu Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 02-04-2013 #5
Arkadaşlar Bi Firmadan ikinci el seiko spt510 kafaya sahip bi makina aldım 6 kafa 6 renk siyah kafada tıkanıklık var bu kafalar sökülüp tamir edilebiliyomu spektra gibi yada daha farklı bi yöntem var mı bu tıkanıklığı gidermek için Yardım Ederseniz Sevinirim..
arkadaşım aynı kafadan bendede var sökme işini unut daha geçen bi tanesini bozdum ben sırf bu yüzden tıkalıysa solventde beklet biraz açılır faydası olmazsa ben açarım diyen arkadaşlarda ultrasonik bi makina var onun vasıtasıyla açılma ihtimali daha fazla oda açmazsa yapacak bi şey yok olmazsa tıkalı olanı sarıyla yer değiştir o şekilde kullan
Bu mesajdan alıntı yap
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-04-2013 #6
[quote=imza06;479803]sitede garantili kafa temizleme yapan arkadaşlar var mesela ms teknoloji bi onlara sor istersen. bikaç kişi daha yazmıştı ama hatırlayamadım kolay gelsin..Mevcut kafaları açmanın tek yolu solventte bekletmek ve kafaya solvent basmak bu şekilde açılmayan kafaların açılması mümkün değil ,çeşitli ülkelerde satılan kafa açma makinaları mevcut,fakat o makinalarda açılan kafalar bile en fazla bir kaç hafta sonra tekrar tıkanıyor.
Bu mesajdan alıntı yap