seiko ve spectra

Dijital makineler - seiko ve spectra ...

seiko ve spectra
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(32)

Grafiker / Ankara

seiko ve spectra

Alt 18-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu sıralar çok makine inceledim. konika kafa alma dediler. çok klait baskı yapabilirsin ama sorunu fazla olur dediler. seikoya yöneldim. bugün bir arkadaş seiko kafalar tıkanma yapar çok bakım ister gibi bitakım şeyler söyledi yine kafam alla kbullak oldu. pheaton amrka 320 lik seiko 6 kafa 6 renk makine alcaktım. ama şimdi yine başa döndüm. ankaranın bir ilçesindeyim. baskı yaptıgım makineyi koydugum alan çok geniş değil. ilçede olduum içinde öyle çok iş yok. bilboard falan oluyo. ama ne olursa olsun kaliteli baskı yapan bir makine istiyorum. bir mağazanın camına reklamı yaptıktan sonra müşterimin burası neden böyle neden şöyle demesini istemiyorum. sizce trojyet spectra nova 256 mı alsam yoksa pheaton 6kafa 6renk seiko kafa makine mi alsam. yardımcı olursanız çok sevinirim. çünkü kafam çok karışık.:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 18-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4,5,6 aralıkta sign fuarı var.. Tüyapta.. 15 gün sonra

Xaar firmasının Seiko kafalarla aynı kalitede baskı yapan modelini tanıtacağız..

180 cm 4 adet Xaar 382 (35 picolitre) = 720dpi - 1440 dpi
320 cm 8 adet Xaar 382 (35 picolitre) = 720dpi - 1440 dpi

İki adet makine sunuma çıkaracağız...
istersen fuara gelip birde Xaar firmasının Baskı kalitesini görmeni tavsiye ederim...

Fuar bileti için İstanbul Reklam'ın web sitesinden yararlanabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
reklamci33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamci33

Baskıcı / Mersin

Alt 18-11-2008 #3
benim tavsiyem pheaton 3206s seiko kafa 6 renk ben kullanıyorum gayet güzel baskı kalitesi var.ayrıca operatörü hiç yormuyo.
Bu mesajdan alıntı yap
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(32)

Grafiker / Ankara

Alt 19-11-2008 #4
fuar bileti geldi banba ancak fuara gelmem imkansız gibi görünüyor. seçim yogunlugu var elemanım askere gitti. suan babamla birlikte çalışıorum. bilboard vs baskılar araç giydirme hep ikimi yaptıgımız için yetişmek zor oluyor.suan xaar kafa kullanıorum ve asla tekrar kullanmak istemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
orange isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orange

Grafiker / Manisa

Alt 19-11-2008 #5
benim fikrimi bir reklamcı gözüyle troy jet spectra kafa almanı tavsiye ederim ben xaar kafa makinaları var ama ben gerçekten çok memnunum saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-11-2008 #6
arkadaşlar xaar kötü bir kafa değildir bizler hep 126 ve 128 modellerini gördümüz için böyle düşünüyoruzzz yeni çıkan 760 ve 1001 serisi ile xaar olayı aşmıştır 1001 in baskı hızı yaklasık saatte 1000 m2 eminim çok yakın zamanda bu kafalarda piyasaya girecektir

xaar 318 serisini merakla bekliyorum ama bu 1440 dpi sanki gerçek değil gibi ama buna gördükten sonra karar wermek en iyisidir birde bu sene bol bol görcemizi düşündüğüm uv makinelri merak ediyorum

hadi herkes fuara seiko ve spectra
Bu mesajdan alıntı yap
ataline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataline

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-11-2008 #7
sayın yetkili suan türkiyede en iyi seıkoda cihaz PHAETON SEIKO ATALINE REK URN SAN Satmış olduğu ürün sitede referanslar var hepsini ara herkes memnun
Bu mesajdan alıntı yap
ataline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataline

Eğitimci / İstanbul

Phaeton seıko

Alt 24-11-2008 #8
SAYIN : Yetkıli phaeton turkıyede ve avrupada 1 . derecede 5 yıldız almış bir cihazdır bunu bizler avrupada ve amerikada fuarlarda sergiledik mükemmel bir cihaz sorunsuz ve kaliteli bildiğiniz şekilde ataline japon phaeton distrübütörüdür
Bu mesajdan alıntı yap
ecerklm_ısparta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecerklm_ısparta

Hiç Biri / Isparta

Alt 24-11-2008 #9
arkadaşlar hiç olmazsa Digital Baskı Makinasında Milliyetçi olalım tartışmasız Troy Spectra
Bu mesajdan alıntı yap
acababunebababe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acababunebababe

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 24-11-2008 #10
bu makinelerin boardlari, driverlari, spindlelari, boyalari turkiye'de mi uretiliyor? yoksa sadece birlestirilmesi mi Turkiye'de yapilmakta? Bildigim kadariyla Eurotech marka makinelerde turkiye de uretiliyor bu baglamda. Bu konu da biraz bilgi verirseniz sevinirim.
Tamam milliyetci olmasina olalim ama ucuz makineler degil bunlar paramizi da cope atmayalim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
seiko, spectra