Şekil İçerisine Yazı Giydirme..

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Şekil İçerisine Yazı Giydirme.. Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle Başlık Hatalı Olabilir.Sorunumu Nasıl İfade Edeceğimi Pek Bilemedim Hal Böyle Olunca arama Yapmayı da beceremedim Size Örnek bir Resim ile Sorunumu Anlatmaya Çalışacağım.. Bunu Yapmanın Basit Bir ...

Muckslowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Muckslowe

Fotoğrafçı / Konya

Alt 08-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Başlık Hatalı Olabilir.Sorunumu Nasıl İfade Edeceğimi Pek Bilemedim Şekil İçerisine Yazı Giydirme..
Hal Böyle Olunca arama Yapmayı da beceremedim Şekil İçerisine Yazı Giydirme.. Size Örnek bir Resim ile Sorunumu Anlatmaya Çalışacağım.. Bunu Yapmanın Basit Bir Yolu Var mı Yok mu bunu merak ediyorum ? Tek Tek Uğraşıp Yapabiliyorum ama bir hayli zamanımı alıyor.. ve tam istediğim gibi olmuyor. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler Şekil İçerisine Yazı Giydirme..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

terzi312 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

terzi312

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu dersleri izlerken kafanda birşeyler oluşur umarım.

İlk önce basit anlatımdan başlayalım :
Kısaca Tipografi Yapalım Ders 1

Yukarıdaki videodan sonra bu video senin için çok yararlı :
Tipografi Ders

Bu üstteki derslerden bir sonuç çıkardıysan artık profesyonel tipografi yapabilirsin :
Tipografi - İngilizcesi ( Typography ) Belki yardımcı olur Şekil İçerisine Yazı Giydirme..

Bu ders ile son noktayı koyabilirsin : ( not ders ingilizce resimlere odaklan )
Professional Typography

Bu anlatılanları anlayıp uygulayabilirsen sende hayal gücün liderliğinde bişeyler yaparsın Şekil İçerisine Yazı Giydirme..
Bu mesajdan alıntı yap
Muckslowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Muckslowe

Fotoğrafçı / Konya

Alt 09-09-2011 #3
Çok Teşekkür Ederim ' terzi312 ' Şekil İçerisine Yazı Giydirme..
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 11-09-2011 #4
Bu dersleri izlerken kafanda birşeyler oluşur umarım.

İlk önce basit anlatımdan başlayalım :
Kısaca Tipografi Yapalım Ders 1

Yukarıdaki videodan sonra bu video senin için çok yararlı :
Tipografi Ders

Bu üstteki derslerden bir sonuç çıkardıysan artık profesyonel tipografi yapabilirsin :
Tipografi - İngilizcesi ( Typography ) Belki yardımcı olur Şekil İçerisine Yazı Giydirme..

Bu ders ile son noktayı koyabilirsin : ( not ders ingilizce resimlere odaklan )
Professional Typography

Bu anlatılanları anlayıp uygulayabilirsen sende hayal gücün liderliğinde bişeyler yaparsın Şekil İçerisine Yazı Giydirme..
Teşekkür ederim Şekil İçerisine Yazı Giydirme..
Bu mesajdan alıntı yap

terzi312

Alt 11-09-2011 #5
Bildiklerimi pekiştirmem adına bana yardımcı olduğunuz için asıl ben size ;teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 11-09-2011 #6
verdiğiniz videolara baktımda , arkadaşın verdiği örnekteki gibi birşey sunmuyorlar bize. basir bir şekilde yazıları çoğalt ve sonra üstüne yaz mantığı. benim bilmek istediğim örnekteki gibi şeklin içini şeklin biçimine göre yoğunlaştırarak otomatik doldurmak. mesela yuvarlak şeklin alt taraının sivri ucunda bu etki çok açıkça gözüküyor. şeklin en geniş yerlerinde ise yazılar en büyük halini almış. hani su damlasını yere damlatınca sınırlara doğru iyice seyrelme olur , bu çalışmadada böyle birşey var.

bunu anlatan video var mıdır arkadaşlar ?
Bu mesajdan alıntı yap

terzi312

Alt 16-09-2011 #7
Dediğin gibi otomatik olarak üstüne yazı yazma işlemide var.Fakat bence sanırım sen bu işi pek araştırmamışsın belliki.Örneğin benden bundan 1-2 ay önce senin bu resimde gösterdiklerini merak ediyordum.Fakat youtube'e typography tutorial yazmamla birlikte bütün merakım bitti ilk izlediğim angelina jolia nın üstüne bir çalışmaydı, çok basit anlatımlarla çok güzel bir çalışma yapmıştım yani burada konu açmadan önce biraz araştırsanız kimseye muhtaç olmadan kendi kendinizi eğitebilirsiniz kanımca.
Bu mesajdan alıntı yap