Seks Satar

Dünyadan Afiş Örnekleri - Seks Satar ...

Seks Satar
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Seks Satar

Alt 30-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlham almak için internette gezerken reklamların yüksek bir kesiminde hep seks ile ilgili içerikler ile karşılaşırız. Bazıları gerçekten çok iyi, altında akıl var, düşünce var, yaratıcılık var. Tabi hepsi o kadar iyi değil. Ama yine de aklımızda hep bir soru kalır; Seks gerçekten satıyor mu?

Seks SatarSeks SatarSeks Satar
Seks SatarSeks Satar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 30-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu konunun isminden ötürü görüntüleme veya verilecek cevap sayısıyla doğru orantılıdır bu sorunun cevabı aslındaSeks Satar Kültürel egosu tatmin olmamış kitle genelde sadece prnografik görsel olarak bakar bu reklamlara ve reklamdan çok baktığı şey aklında kalır. Aksi durumdaki kitle, heleki reklam sektörü pazarlamanın derdindedir onlar için belirttiğiniz gibi akılcıl gizlilikle seksi önplana çıkarmak vardır ve genelde bu kitleler ilk bakışta mesajı alır reklamı kapar.. ürüne ihtiyacı varise gider alır... kültürel egosu tatmin olmamış kitlede gider alır ama onu o ürüne çeken verilen mesaj değil aklında kalan görseldir.. sonucta her iki kitle içinde evet seks satar Seks Satar
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 30-03-2012 #3
insanlarda nefs ve karşı cinse karşı çok düşkünlük oldukça ve ister kadın olsun ister erkek bir ürünü sattırmak için bu tür şeyleri seks objelesi ve ilgi çekmek için kullanan firmalar oldukça SEKS daha çoookkkkk SATAR...
saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-03-2012 #4
Seks sadece kadınlardan ibaret mi bende onu anlamıyorum..
Afişlerin %90'ı bayan içerikli kaldı ki hedef kitle beylerse şayet bunları gören gözlerin çoğu bayan oluyor zira alışveriş konusunda bayanların uzmanlığı gözardı edilemez...

Mesela araba fuarına gidiyorsun, her arabaya bi kadın, sanki yanında eşantiyon..
Be kardeşim birazda bayanlara hitap edin..
Ben arabamın yanında bi kadın görmek istemem şahsen Seks Satar

Kadınların nesneleştirlilmesi de işin ayrı boyutu tabi..
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 03-04-2012 #5
insanlarda nefs ve karşı cinse karşı çok düşkünlük oldukça ve ister kadın olsun ister erkek bir ürünü sattırmak için bu tür şeyleri seks objelesi ve ilgi çekmek için kullanan firmalar oldukça SEKS daha çoookkkkk SATAR...
saygılarımla...
Seks daha çokkkkk satar derken bu yanlış izlenen bir yol mudur ?
sitem içeren bir yorum gibi geldi bana Seks Satar
Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2012 #6
Seks ve ölüm imgeleri bilinçaltını etkileyen en güçlü uyaranlardır. Eğer bu iki uyaranla birlikte bilinçaltına bir ürün gönderirseniz o ürünün satışını artırırsınız. Bunun kültürle dinle ilgisi yoktur. Bu her kültürde geçerlidir. Çünkü üreme ve yaşama en güçlü içdüsüdür insanın..
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 03-04-2012 #7
Seks daha çokkkkk satar derken bu yanlış izlenen bir yol mudur ?
sitem içeren bir yorum gibi geldi bana Seks Satar
evet benim görüşüm yanlış bir yol ne diyimm ayrıca orda başlığada gönderme yapmak istedim diyer kelimeleri büyük harflerle yazarak o yüzden Seks Satar
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 03-04-2012 #8
Seks ve ölüm imgeleri bilinçaltını etkileyen en güçlü uyaranlardır. Eğer bu iki uyaranla birlikte bilinçaltına bir ürün gönderirseniz o ürünün satışını artırırsınız. Bunun kültürle dinle ilgisi yoktur. Bu her kültürde geçerlidir. Çünkü üreme ve yaşama en güçlü içdüsüdür insanın..
Son 2 noktasına kadar katılıyorum :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 03-04-2012 #9
Çevre baskıları yüzünden seks, içimizde bastırmaya çalıştığımız bir his olduğundan, ilgi çekiyor.
Eğer kişi içinde bir sapkınlık barındırmıyorsa bu tür reklamlara farklı mesajlar arayarakta bakabilir, ilginç geldiği içinde alabilir.
Ama seks satar mı diye soracak olursanız belirli bir kesim için satar.
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 03-04-2012 #10
Kadınların çoğunun bu durumdan pek de şikayetçi olduklarını görmedim. Belki vücudundan memnun olmayanlar bu reklamları sevmiyor olabilirler. O da hasetlerinden. Yoksa düşünsel bir temeli yok duruşlarının. Bu duruma karşı çıkan güzel vücutlu kadınlar ise karşı duruşlarını yine soyunarak yapıyorlar. Çivi çiviyi söker diyorlar sanırım.
Sonuçta kadın "sağlam parçaysa (!)" ya kendi soyunuyor ya da biri onu soymanın yolunu buluyor.
Kralı bilmem ama karısı hep çıplak işte.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları