Seksy Kovboylar Film Afişi

Afiş Tasarımı - Seksy Kovboylar Film Afişi ...

Volkan ATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi Geliştirmek İçin Yaptığım Film Afiş Çalişmam :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yorum yapacak arkadaşlar yorumlar yapar.... arka arkaya yazmış olduğunuz mesajlara flood nenir... forum kurallara aykrı
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 12-07-2009 #3
genel olarak güzel bir çalışma. ama iki bayanın arka planı pek uyumlu değil. biraz daha derinlik veren arka plan kullansaydınız ve ikisininde arkaplanı aynı olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
alt yazılar çok büyük. at resimlerinide biraz daha yakın yapsaydın daha etkileyici olurdu diye düşünüyorum. bana biraz uzak gelmiş gibi geldi.
afişte derinlik göremedim. bununla birlikte güzel olmuş ellerinize sağlık.:rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
juvenil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

juvenil

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 12-07-2009 #4
banada bayan resimleri bütünleşmemiş gibi geldi çalışmayla,özellikle sol tarfataki=D ama yinede elinize saglık=D
Bu mesajdan alıntı yap

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 12-07-2009 #5
banada bayan resimleri bütünleşmemiş gibi geldi çalışmayla,özellikle sol tarfataki=D ama yinede elinize saglık=D
bence de:rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 12-07-2009 #6
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Volkan ATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-07-2009 #7
genel olarak güzel bir çalışma. ama iki bayanın arka planı pek uyumlu değil. biraz daha derinlik veren arka plan kullansaydınız ve ikisininde arkaplanı aynı olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
alt yazılar çok büyük. at resimlerinide biraz daha yakın yapsaydın daha etkileyici olurdu diye düşünüyorum. bana biraz uzak gelmiş gibi geldi.
afişte derinlik göremedim. bununla birlikte güzel olmuş ellerinize sağlık.:rofl::rofl::rofl:
Bayanların arka planı konusunda şitdetle katılıyorum size :giggle: Derinlik verseydım daha ıyı olurdu, 1 gunluk çalişmada düşünülmesi güç sanırım Seksy Kovboylar Film Afişi Alt Yazılar konusunda da afişlerde yazılar okunmuyor çoğunda,bunun üzerine okunsun istedim... TŞK..Değerli yorumlarınız için !
Bu mesajdan alıntı yap

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 12-07-2009 #8
Bayanların arka planı konusunda şitdetle katılıyorum size :giggle: Derinlik verseydım daha ıyı olurdu, 1 gunluk çalişmada düşünülmesi güç sanırım Seksy Kovboylar Film Afişi Alt Yazılar konusunda da afişlerde yazılar okunmuyor çoğunda,bunun üzerine okunsun istedim... TŞK..Değerli yorumlarınız için !
ben teşekkür ederim. afiş anlatılmak istenen her şekilde anlatılır. ama afişe baktıkça kişiyi çeken ayrıntılar olmalı. tekrar çalışmalarınızda başarılar dilerim. iyi akşamlar.:rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap