sektör dekorasyon ve mobilya

Logo Tasarımları - sektör dekorasyon ve mobilya ...

nelike çolpan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nelike çolpan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunu hangi Program ile yaptınız ,Çözünürlük neden bu kadar hafife alınmış? Bu renlerı kullanmaktaki ana düşünceleriniz nelerdi neden niçin o renkler? neyi simgelemekte? umarım fazla soru sormamışımdır. ama gerekli ve sorulması gereken sorular...
Bu mesajdan alıntı yap
busy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busy

Webmaster / İstanbul

Alt 01-05-2009 #3
evet neden böyle bir sıkıştırma kullandınız ki logo güzel olsa bile eklediğiniz resimdeki kırıklıklardan dolayı kötü görünüyor
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 01-05-2009 #4
çözünürlük çok düşük olduğu için pek birşey belli olmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
nelike çolpan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nelike çolpan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-05-2009 #5

tekrar ekledim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-05-2009 #6
Bence degredeyi kaldır.Birde 5 farklı renk var.Hani mobilyacı değilde dijital baskıcı logosu olmus gibi sektör dekorasyon ve mobilya Daha sade birşeyler yapsan bence daha iyi olur. Emeğe saygı diyip elinize sağlık diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2009 #7
Fena durmuyor ellerinize sağlık öncelikle.. Birkaç renk denemesi daha yapabilirsiniz. Ek olarak da sektör kelimesinin karakter aralıklarına ( espas ) dikkat ederseniz iyi olur. iyi çalışmalar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
esenkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esenkurt

Hiç Biri / Mersin

Alt 02-05-2009 #8
estetik bir yaklaşım olmuş
ama font biraz zayıf kalmış
daha belirgin bir font kullan
yazı rengi olarakda illa yeşil
olacaksa daha koyu bir yeşil kullan,
kendini gösteren bir renk olması itibariyle
benim favorim kırmızı renktir
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2009 #9
Ben bu işin üstüne gitmek istiyorum değiştirmem derseniz.. öncelikle yaptgnz işdeki hataları dile getireyim.. degrede verdgnz renklerin kesiştikleri noktalarda korkunç bir karmaşa söz konusu ve baskıda büyük sarunlar çıkartacak kadar detaylı.. Ayrıca karşılıklı duran iki adet 4 farklı renkten oluşan şerit birbirleriyle orantılı dğeil alttaki daha sag tarafta ve dışarda kalmış.. Rulelarla çalışırsak bu sorun halledilebilir. Sektör yazısında kullandıgını renk çok itici ve logonun sepatikliğini yok etmiş.. bunun yanı sıra sektör yazısındaki espas hataları sek-tör özellikle bu arası acaip dikkat çekiyor.. Dekorayson "V"e Mobilya kısmındaki V harfinin küçük olması gerektiği kanatindeyim.. Ve illaki her iki yazıyıda yazıcaksanız fontları aynı kullanmanızı tavsiye ederim..

Eğer farklı bir çalışmada yapabilirim diyorsanız.. Öncelikle hatırlamanız gereken şey logonun amacı ilk bakışta sektörün ne sektörüne ait oldugunu hızlı bir şekilde algılatıcak olmasıdır.. Bu yüzden bence yapılması gereken şey.. klasik mobilyadan yola çıkarak console yazısı yerine mobilyayı andırabilecek belki serifli belki serifsiz ama daha keskin bir font kullanmalıydınız.. renkler çok eğlenceli bir şeymiş gibi göstermektense daha resmi göstermek adına gri kahve siyah gibi koyu tonlarda olmalıydı diye düşünüyorum bunun yanı sıra sonuçta sarı kırmızı mobilya çok fazla rastlanmayan mobilyalardır diye düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
azrailin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azrailin

Webmaster / Ankara

Alt 02-05-2009 #10
Ben bu işin üstüne gitmek istiyorum değiştirmem derseniz.. öncelikle yaptgnz işdeki hataları dile getireyim.. degrede verdgnz renklerin kesiştikleri noktalarda korkunç bir karmaşa söz konusu ve baskıda büyük sarunlar çıkartacak kadar detaylı.. Ayrıca karşılıklı duran iki adet 4 farklı renkten oluşan şerit birbirleriyle orantılı dğeil alttaki daha sag tarafta ve dışarda kalmış.. Rulelarla çalışırsak bu sorun halledilebilir. Sektör yazısında kullandıgını renk çok itici ve logonun sepatikliğini yok etmiş.. bunun yanı sıra sektör yazısındaki espas hataları sek-tör özellikle bu arası acaip dikkat çekiyor.. Dekorayson "V"e Mobilya kısmındaki V harfinin küçük olması gerektiği kanatindeyim.. Ve illaki her iki yazıyıda yazıcaksanız fontları aynı kullanmanızı tavsiye ederim..

Eğer farklı bir çalışmada yapabilirim diyorsanız.. Öncelikle hatırlamanız gereken şey logonun amacı ilk bakışta sektörün ne sektörüne ait oldugunu hızlı bir şekilde algılatıcak olmasıdır.. Bu yüzden bence yapılması gereken şey.. klasik mobilyadan yola çıkarak console yazısı yerine mobilyayı andırabilecek belki serifli belki serifsiz ama daha keskin bir font kullanmalıydınız.. renkler çok eğlenceli bir şeymiş gibi göstermektense daha resmi göstermek adına gri kahve siyah gibi koyu tonlarda olmalıydı diye düşünüyorum bunun yanı sıra sonuçta sarı kırmızı mobilya çok fazla rastlanmayan mobilyalardır diye düşünüyorum..
yapılacak yorum bırakmamışsın aynen katılıyorum bir kaç alternatif yapmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları