Sektöre Yeni Girmek İçin

Dijital makineler - Sektöre Yeni Girmek İçin ...

Sektöre Yeni Girmek İçin
Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Sektöre Yeni Girmek İçin

Alt 31-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu sektöre yeni gireceğiz. Makine olarak ne önerirsiniz. Epson Dx5 Eco-Solvent düşünüyoruz ama sizlerin tecrübeli fikirlerinizede ihtiyacımız var acıkcası... Sektöre ilk girecek birisi olarak hangi makineyi tercih etmeliyim? En azından amatörlüğü atana kadar hangi makine üzerine yoğunlaşmalıyız?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Size en büyük iyiliği yapayım ne alacağınızı bilemem ama ne almayacağınızı çok net söyleyebilirim Troyjet almayın da ne alırsanız alın (Tecrübeyle sabittir) ...
Bu mesajdan alıntı yap
ssoysever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssoysever

Hiç Biri / İstanbul

epson eco solvent

Alt 31-05-2012 #3
baskı alanı 180 ve üstü bir makine ile daha kapsamlı işleri alıp para kazanabilirsiniz. ama iş hacminiz küçükse 160lık makine almanızı tavsiye ederim.interdijitalin makinelerini tavsiye etmekle birlikte iyi bir araştırma yapmanızı da öneriririm.makineyi görmeden almayın.baskısını ve özellikleriniz görün.videosu varsa izleyin. ve ne yapın yapın peşin para alın.
Bu mesajdan alıntı yap

Grafix_

Alt 01-06-2012 #4
baskı alanı 180 ve üstü bir makine ile daha kapsamlı işleri alıp para kazanabilirsiniz. ama iş hacminiz küçükse 160lık makine almanızı tavsiye ederim.interdijitalin makinelerini tavsiye etmekle birlikte iyi bir araştırma yapmanızı da öneriririm.makineyi görmeden almayın.baskısını ve özellikleriniz görün.videosu varsa izleyin. ve ne yapın yapın peşin para alın.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bütün ticaretlerim de zaten peşin çalışırım. Ayağını yorganına göre uzat felsefesini savunduğum için. Ama bu makinelerin iyisi kötüsü gibi özellikleri oluyormu mesela demek istediğim şey bir makine aldıktan sonra 2 gün sonrasında arıza vermesin bana?
Bu mesajdan alıntı yap
ssoysever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssoysever

Hiç Biri / İstanbul

epson dx5

Alt 01-06-2012 #5
bu makine yani interjet kolay arıza veren bir makine değil.epson dx5 kafa ve boardların kalitesi güzel.videosunu da izleyin youtubeda var.epson dx5 kafa dediğinizde çıkacaktır.elimden gelen yardımı yaparım size
Bu mesajdan alıntı yap

Grafix_

Alt 01-06-2012 #6
Dx5 kafa en yakın gelen makine fakat şöyle birşey var örneklendirerek anlatmak gerekirse ehliyeti yeni alan bir şöför için BMW riskli bir araç parçası pahalı gibi.. Şahin tarzı bir araçla başlamak daha doğru geliyor açıkcası...
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-06-2012 #7
Dx5 kafa en yakın gelen makine fakat şöyle birşey var örneklendirerek anlatmak gerekirse ehliyeti yeni alan bir şöför için BMW riskli bir araç parçası pahalı gibi.. Şahin tarzı bir araçla başlamak daha doğru geliyor açıkcası...
Verdiğiniz örnek hatalı hergün makine alacak haliniz yok ki kimse zaten bu şekilde çalışmıyor bu sebeple alacağınız makine sizi en azından 5 yıl idare edebilmesi ve teknolojisiyle diğerleriyle yarışabilmesi gerekir. Eğer şahin alırsanız şahinde kalırsınız ve Bmw parasını teknik servislere ödersiniz, ama Bmw alırsanız uzun bir süre rahat edersiniz. Maddi durumunuza göre Bmw değil Ferrari ile de başlayabilirsiniz bu bir sorun oluşturmaz ...
Bu mesajdan alıntı yap
firataydin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firataydin

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2012 #8
Epson bence iyi secim. Fakat model olarak daha ust birseyler bakin derim

!!!
Bu mesajdan alıntı yap
hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

,,,

Alt 02-06-2012 #9
Yorumunuz için teşekkür ederim. Bütün ticaretlerim de zaten peşin çalışırım. Ayağını yorganına göre uzat felsefesini savunduğum için. Ama bu makinelerin iyisi kötüsü gibi özellikleri oluyormu mesela demek istediğim şey bir makine aldıktan sonra 2 gün sonrasında arıza vermesin bana?

İnterjet epson dx5 kategorisinde fiyat / performans oranı en iyi makinedir.Arkadaş arabalardan kıyaslamış,Focus 3 kullanıyorum,yolda audi, renault,Bmw hepsini geçiyorum.Neden isim yapmış bir makinaya % 50 daha fazla ödiyesiniz? Bence muadil herzaman iyidir
Bu mesajdan alıntı yap
bülent35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bülent35(32)

Grafiker / İzmir

Alt 02-06-2012 #10
mademki bu sektöre giriyorsunuz dx5 sizin işinizi görmez şahin tarzı makina alacaksanız xzaar kafa makina almalısınız bmw tarzı makina alacaksanız alıp bir daha ne sorun nede makina değiştirmek istemiyorsanız konika kafa makina almanız benim tavsiyem Sektöre Yeni Girmek İçin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları