Sektörel bir dergi için - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Sektörel bir dergi için - Türkiye Geneli ...

smetiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smetiner

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sektörel bir dergi için

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: 500 -1000 adet
60 sayfa + kapak
kapak ve içler 4 renk
kapakta mat selefon var
kapak 300 gr kuşe
içler 135 gr kuşe
amerikan cilt
A4 boyutunda
Lak yok

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi:

İşle ilgili açıklama: İş planlarının yapıldığı bir sektörel dergi için ilk sayı bedelsiz olarak dağıtılacağından uygun ve kaliteli baskı çözüm ve tekliflerinizi bekliyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Sektörel bir dergi için - Türkiye GeneliSektörel bir dergi için - Türkiye GeneliSektörel bir dergi için - Türkiye GeneliSektörel bir dergi için - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..