Sektörel dergi için eleman aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Sektörel dergi için eleman aranıyor ...

tomatito isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tomatito

Sanat Yn. / İstanbul

ünlem

Alt 05-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aylık yayınlanan ortalama 14 forma çıkan otomotiv yedek parça dergisi için acil grafiker bir insan lazım.

derginin yarısı hazır ilanlardan oluşuyor, diğer yarısı da haberdir, röportajdır, dış ticarettir falandır filandır.
haftasonu tatil cumartesi ve pazar.
quark ile hazırlanıyor dergi fakat indesign-freehand falan biliyorsanız o da olur.

ihtiyacı olan kişiler arayabilir yahut mail atabilir. istanbul okmeydanındayız.

212-238 85 55
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tomatito isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tomatito

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-07-2010 #3
umarım ortadoğuya barışı falan da getirirsiniz bu ciddiyetle
bürokrat insanlardan mı oluşuyorsunuz bilmiyorum ama size bir sır vereceğim
hepimiz öleceğiz
bundan daha ciddi bir şey söylemek isteyen olursa
tabii ki dinlerim

ben silmeye uğraştım silemedim ilanı
ilanı edite eden insan lütfen siliversin, bu ciddiyete sahip kimseyle çalışmak istemiyorum.
son olarak diyeceğim

Why so serious?