Sektörlerle Alakalı İkonlar !

Clip Art - Sektörlerle Alakalı İkonlar ! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bana Sektörlerle Alakalı İkonlar Lazım internette bulunan kaba ikonlardan değil, aşagıda resmini verdiğim türden ikonlar mavi beyaz siyah farketmiyor. Olupta vermeyen varsa neyse parası veririm yani illa ...

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 05-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bana Sektörlerle Alakalı İkonlar Lazım internette bulunan kaba ikonlardan değil, aşagıda resmini verdiğim türden ikonlar mavi beyaz siyah farketmiyor. Olupta vermeyen varsa neyse parası veririm yani illa herşey parayla olacaksa. Teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar bana Sektörlerle Alakalı İkonlar Lazım internette bulunan kaba ikonlardan değil, aşagıda resmini verdiğim türden ikonlar mavi beyaz siyah farketmiyor. Olupta vermeyen varsa neyse parası veririm yani illa herşey parayla olacaksa. Teşekkürler.
http://www.yellowicon.com/

http://www.iconfinder.net/

bu tarz sitelere bir bakın oldukça farklı ve hoş aradığınıza yakın paylaşımlar var.
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 06-03-2012 #3
Çok sağolun hocam zahmet edip cevaplamışsınız. Umarım birgün bu platformda bulunan çoğu insanın burada bulunan herkesin bir ticaret döngüsü içerisinde olmadığını bazılarının paylaşım ve kendini geliştirme adına burada bulunduğunu anlayıp "Sevabına birşey yok burda" anlayışından vazgeçip cüzi yardım ve paylaşımlardan geri kalmazlar. ( Yaptğım genelleme değildir, çok güzel insanlar var ama hani lafım adresini bulur belki diye Sektörlerle Alakalı İkonlar !
Bu mesajdan alıntı yap
xfaruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xfaruk

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-03-2012 #4
murat bey site için teşekkür ederim.İşime yaradı.
(İnsanlara teşekkür etmeyen ALLAH a şükretmemiş olur.) Sözü az bilinir.Bu arada bunuda bildirmek istedim.
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 12-03-2012 #5
murat bey site için teşekkür ederim.İşime yaradı.
(İnsanlara teşekkür etmeyen ALLAH a şükretmemiş olur.) Sözü az bilinir.Bu arada bunuda bildirmek istedim.
çok haklısınız
Bu mesajdan alıntı yap