Sektörünün en seçkin kuruluşu tasarımcı grafiker arıyor

Sonuçlanan İlanlar - Sektörünün en seçkin kuruluşu tasarımcı grafiker arıyor ...

umea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umea

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kırtasiye ve ofis mobilyaları konusunda üretim yapan ve tasarım odaklı çalışan bir firmayız. Fabrikamız İstanbul Anadolu yakasında, Çamlıca'dadır. Ekibimize daha çok basılı işler tasarlamak üzere tam zamanlı bir grafik tasarımcı katmak istiyoruz.

İlgilenen arkadaşlar foruma ya da ********* adresine yazabilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Sektörünün en seçkin kuruluşu tasarımcı grafiker arıyor veya Sektörünün en seçkin kuruluşu tasarımcı grafiker arıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

umea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umea

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2010 #3
ilanımız günceldir.