Selam arkadaşlar hepinize kolay gelsin

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Selam arkadaşlar hepinize kolay gelsin Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar afiş vb tasarım yaparken ücretsiz bulduğum stock resimleri kullansam sorun yaşayabilir miyim telif hakkından ya da bana birkaç resim bulabileceğim site önerebilirmisiniz.. Yardımlarınızı bekliyorum... teşekkürler...

chroo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chroo

Öğrenci (Grafik) / Çorum

Alt 24-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar afiş vb tasarım yaparken ücretsiz bulduğum stock resimleri kullansam sorun yaşayabilir miyim telif hakkından ya da bana birkaç resim bulabileceğim site önerebilirmisiniz..
Yardımlarınızı bekliyorum...
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 24-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ne fotoğrafı aradığınız belli değil çğou fotoğraf resim fotoğraf resim bölümünde mevcut fotoğraf resim bölümünde aradığınız konu ile ilgili arama yapınız yüksek kalitede fotoğraflar bulacaksınız
Bu mesajdan alıntı yap
chroo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chroo

Öğrenci (Grafik) / Çorum

Alt 24-02-2011 #3
teşekkürler bu fotoğraf bölümünü ilk kez gördüm Selam arkadaşlar hepinize kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap