Selam Arkadaşlar

Hoşgeldiniz - Selam Arkadaşlar Sponsorlu Bağlantılar Herkese selam arkadaşlar Öncelikle böyle kapsamlı bir siteye katıldığım için çok sevinçliyim Hem kendimi geliştirebileceğim, hem de güzel bir ortam olduğunu düşündüğüm bir yer Kısaca kendimden bahsedeyim. Autocad, ...

Selam Arkadaşlar

Selam Arkadaşlar

Alt 22-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selam arkadaşlar Selam Arkadaşlar Öncelikle böyle kapsamlı bir siteye katıldığım için çok sevinçliyim Selam Arkadaşlar Hem kendimi geliştirebileceğim, hem de güzel bir ortam olduğunu düşündüğüm bir yer Selam Arkadaşlar

Kısaca kendimden bahsedeyim. Autocad, Solid works, Photoshop, Flash (Biraz) biliyorum. Grafikerliğe gerçekten merakım var Selam Arkadaşlar Lise son öğrencisiyim. Çeşitli içerikli birçok forumlarda bulundum, bulunuyorum. (Teknoloji, mizah vs...) Birçoğunda mod veaya adminlik yapıyorum/yapıyordum. Bulunmayı sevdiğim forumların hepsinde çok aktifimdir. Bu forum da da içerik bakımından zengin olduğu için de inşallah yeterince aktif olabilirim. Amatörce fotoğrafçılık yapıyorum. Photoshop bilgimi geliştirerek daha iyi eserler çıkartmaya çalışıcam inşallah Selam Arkadaşlar Şu anda kimseyi tanımıyorum ama iyi anlaşacağımızı düşünüyorum Selam Arkadaşlar

Herkese selamlar, saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 26-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hosgeldin eray
maşallah programlar peşpeşe

o autocad in yanına bide 3d max yaparsın
o photoshop un yanına coreldraw bi freehand yaparsın
digerleri hakkında bi bilgim olmadıgı için yazmıyorum ama sen onların yanınada bişeyler yaparsın on parmagında on program olur valla

calısmalarını da bizimle paylaştınmı
iş hayatına atılacagın zaman referans olarak bizi gösterebilirsin

keyifli paylasımlar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-01-2008 #3
Tabiki tabiki Selam Arkadaşlar Teşekkür ederim Selam Arkadaşlar 3d max'ı "Sen autocad'i biliyorsun 3d max'ı hayli hayli öğreirsin" şeklindeki öneriler üzerine kurcalamayı düşünüyordum Selam Arkadaşlar Bu forum sayesinde daha kolay kurcalayabileceğimi düşünüyorum Selam Arkadaşlar "coreldraw bi freehand" hakkında şu anda hiç bir bilgim yok Selam Arkadaşlar İsimlerini duymuşluğum var Selam Arkadaşlar Onları da inşallah bir şekilde elde edip öğrenirsem kendimi beklediğimden daha da geliştirmiş olurum Selam Arkadaşlar Dediğim gibi... flash'ı falan da az çok biliyorum Selam Arkadaşlar Bunları da pekiştirerek daha iyi işler çıkartmaya çalışacağım Selam Arkadaşlar Bunun yanında tanışacağımız, kaynaşacağımız insanlar da cabası olacaktır Selam Arkadaşlar Yorumların için çok çok teşekkürler Selam Arkadaşlar İyi günler/akşamlar dilerim Selam Arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
selam, arkadalar