selam Yeni geldim

Hoşgeldiniz - selam Yeni geldim Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle hoş geldim.. yeni bir iş kurup zengin olma hayallerim ve bana ilginç gelen kendimce tişört tasarımları yapmak istiyorum. Bunun için süblimasyon transfer tekniği ile ilgileniyorum. 1 haftadır ...

selam Yeni geldim
Hummet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hummet(45)

Hiç Biri / Isparta

Dosya19

selam Yeni geldim

Alt 26-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle hoş geldim..
yeni bir iş kurup zengin olma hayallerim ve bana ilginç gelen kendimce tişört tasarımları yapmak istiyorum.
Bunun için süblimasyon transfer tekniği ile ilgileniyorum. 1 haftadır netteyim. Bu konu için.
nasıl olur bilmiyorum. Karlı olurmu. hiç bu konuda çalışan varmı?
Tabi işin sanatsal tatmin yönü de var.
İşte bir baskı makinası (press), printer, baskı kağıdı, boya, printer boya aktarma aparatı, birde sanki boyalar çok pahalı gibi geldi. 100 gram boyadan 100 adet tişorte dolu dolu A4 baskı yapılır mı?
birde şu işe girerken hiç yoktan bi 3000 tl gidecek gibi. Ama çokta bir maliyet yok. insanı batırmaz. Netsen çekincelerim var. Yapabilirmiyim bilmiyorum.
Ama aklıma yatan en iyi iş fikri bu.
SİZ NE DERSİNİZ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 26-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle hoşgelmişsiniz gerçekten de.. selam Yeni geldim

Bir çok sorunuzun cevabını ilgili konularda bulacaksınız ve aklınıza takılan soruları da, o ilgili konulara yazarak daha çabuk cevap alabileceksiniz..

Hemen gelir gelmez, terli terli çalışmaya başlamayın. Hele bir soluklanın, sonra şöyle bir gezinin forumda.. selam Yeni geldim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
süblimasyon baskı, zengin olmak