SeLAmmm (:

Hoşgeldiniz - SeLAmmm (: Sponsorlu Bağlantılar SeLam arkada$lar ; ßen qamze oqrenciyim...ankarada oturuyorum... Formu yapmak zorunda olduqum bi afis calismasi vardi onun sayesinde buldum... gercekten forumda cok ilginc , mantikli ,deqisik seyler var. afislere ...

SeLAmmm (:
ßLooDy_ßaßy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßLooDy_ßaßy(29)

Fotoğrafçı / Ankara

SeLAmmm (:

Alt 30-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SeLam arkada$lar ;
ßen qamze oqrenciyim...ankarada oturuyorum...
Formu yapmak zorunda olduqum bi afis calismasi vardi onun sayesinde buldum... gercekten forumda cok ilginc , mantikli ,deqisik seyler var. afislere qoz atma sansi buldum daha. Cok quzellerdi emeqinize saqlik .... Forumu soyle anlatabilirim qercekten cok yaratici insanlar var... ßen o kdr yaratici deqilim ama deqisik fikirler edineßilirim sayenizde SeLAmmm (: umarim quzel vakit qeciririz hep ßirlikte...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba hoşgeldiniz. Forum içinde mesajlarınızda harfleri olması gerektiği gibi kullanırsanız hepimiz için güzel olur. Mesajınızı okurklen biraz güçlük çektim açıkçası
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 30-03-2008 #3
hoşgeldin gamze
Bu mesajdan alıntı yap
ßLooDy_ßaßy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßLooDy_ßaßy(29)

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 30-03-2008 #4
Merhaba hoşgeldiniz. Forum içinde mesajlarınızda harfleri olması gerektiği gibi kullanırsanız hepimiz için güzel olur. Mesajınızı okurklen biraz güçlük çektim açıkçası
:S klawyem inqilizce olduqu icin ozel karakterler cikmiyor SeLAmmm (: sadece kullandiqim farkli olarak ß harfi var oda o kadar qucluk cektiriceqini sanmiyorum ßu arada hß
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
meraba, selam