SelamunAleykum Arkadaşlar;

Hoşgeldiniz - SelamunAleykum Arkadaşlar; Sponsorlu Bağlantılar Herkeze Merhaba; Öncelikle Böle Bir Forumu Bizim Hizmetimize açan Arkadaşlarımızı, Abilerimize, Ablalarımıza, Amcalarımıza, Öğretmenlerimize, Teşekkür Ediyor Başarılarının Devamını Diliyorum. Umarım Forumda Herşey Güzel Olur. Allah'ın İzniyle Herkez Birşeyler ...

Deniz-Web isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deniz-Web

Webmaster / Sakarya

Alt 17-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkeze Merhaba;

Öncelikle Böle Bir Forumu Bizim Hizmetimize açan Arkadaşlarımızı, Abilerimize, Ablalarımıza, Amcalarımıza, Öğretmenlerimize, Teşekkür Ediyor Başarılarının Devamını Diliyorum. Umarım Forumda Herşey Güzel Olur. Allah'ın İzniyle Herkez Birşeyler Öğrenip Kendini Geliştirecektir. Eğer Photoshop, Dreamweaver ve Swishmax 2-3 Programlarında Takıldığınız veya Çözemediğiniz Yerler Olursa Seve Seve Yardımcı Olabilirim. Yapabildiklerim Şunlardır; Web Arayüzü Tasarımı, Grafik Tasarımları, Web Sitesi Tasarımı, Flash Reklam Gösterileri İle Şimdilik Son Bulmaktadır. İsteyen Kişilerle Çalışabilirim. Çalışan Kişiler'e Memnun Kalacaklarının Garantisini Veriyorum. Herkezin Forumda Birşeyler Öğrenerek İyi Vakit Geçirmesi Dileğiyle.

Referans Bilgilerini Web Sitem Henüz Aktif Olmadığından Pm İle Gönderebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları