selection tool + free transform

Illustrator - selection tool + free transform Sponsorlu Bağlantılar illustrator cs 3 te; objem seçili iken freetransform aktif değil yani köşelerinden tutup büyüme ve küçülme yapamıyorum bunu da çalışma yaparken sanıyorum klavyeden herhangi bir tuşla yaptım ama ...

ilkdilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkdilek

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illustrator cs 3 te; objem seçili iken freetransform aktif değil yani köşelerinden tutup büyüme ve küçülme yapamıyorum bunu da çalışma yaparken sanıyorum klavyeden herhangi bir tuşla yaptım ama tekrar bulamıyorum lütfen bilen arkadaşlarımdan yardım bekliyorum çok acil herkese ii çalışmalar...teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Cevabınız sanırsam:

View menüsünde Hide edges.. CTRL+H veya;

View menüsünde "Show Bounding Box"
Kısa yolu ctrl+shift+B
Bu mesajdan alıntı yap
ilkdilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkdilek

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2009 #3
Cevabınız sanırsam:

View menüsünde Hide edges.. CTRL+H veya;

View menüsünde "Show Bounding Box"
Kısa yolu ctrl+shift+B
teşekkür ederim sorumun cevabı: ctrl + shift + B
Bu mesajdan alıntı yap
yucelalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yucelalp

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2010 #4
free transform toolu kullanamıyorum ne yaptıysam olmuyor bu aracın kullanımını teker teker anlatırmısınız

bu arada illustrator cs 3ün portable ini kullanıyorum onla alakalı olabilirmi
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-04-2010 #5
free transform toolu kullanamıyorum ne yaptıysam olmuyor bu aracın kullanımını teker teker anlatırmısınız

bu arada illustrator cs 3ün portable ini kullanıyorum onla alakalı olabilirmi

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki selection tool + free transform butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap