Sema ev yemekleri el ilanı çalışmam...

Deneme Çalışmalar - Sema ev yemekleri el ilanı çalışmam... ...

sema1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eleştrilere açıktır arkadaşlar...Sema ev yemekleri el ilanı çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 06-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerinize sağlık güzel olmuş zemin rengi başarılı yazılar güzel sadece ortadaki resimin kesimi gibi koysanız diğer iki resimide daha estetik durur sanırım birde başlık pek dikkat çekici olmamış biraz daha üzerinde çalış derim başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2011 #3
Font ve yine font Sema ev yemekleri el ilanı çalışmam...
Fontlar konusunda biraz daha cesur olmalısın sema. Sanki zorla kullandırtmışlar gibi hep aynı fontu kullanma. Bir yemek ilanı için basit bir font. Renklar hoş gibi ama üzerinde birazcık daha çalışılması gerek. Yemeklerde beyaz düz bir çerçeve değilde birazcık böyle mis kokularını andıran kıvrımlar kullan. Ayrıca yazıları o kadar büyük tutma. Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2011 #4
ellerinize sağlık güzel olmuş zemin rengi başarılı yazılar güzel sadece ortadaki resimin kesimi gibi koysanız diğer iki resimide daha estetik durur sanırım birde başlık pek dikkat çekici olmamış biraz daha üzerinde çalış derim başarılar
Saol arkadaşım aslında bu çalışmamı bende çok beğendim biraz daha çalışmam lazım üstünde sizede başarılar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2011 #5
Font ve yine font Sema ev yemekleri el ilanı çalışmam...
Fontlar konusunda biraz daha cesur olmalısın sema. Sanki zorla kullandırtmışlar gibi hep aynı fontu kullanma. Bir yemek ilanı için basit bir font. Renklar hoş gibi ama üzerinde birazcık daha çalışılması gerek. Yemeklerde beyaz düz bir çerçeve değilde birazcık böyle mis kokularını andıran kıvrımlar kullan. Ayrıca yazıları o kadar büyük tutma. Eline sağlık.
Aslında bu fontu ben çok seviyorumSema ev yemekleri el ilanı çalışmam...) Ama bu çalışmada hatalar var dediğniz gibi üzerinde çalışıyorum sölediklerinizi uygulıycam iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 06-05-2011 #6
El ilanı için uygun bir çalışma olmuş fakat çok hoş göründüğünü söyleyemiyeceğim.. Emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2011 #7
El ilanı için uygun bir çalışma olmuş fakat çok hoş göründüğünü söyleyemiyeceğim.. Emeğinize sağlık..
Hatalar nelerdir sölerseniz sevinirm...
Bu mesajdan alıntı yap
bobmarley1910 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobmarley1910

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-05-2011 #8
hata yok ama posta kutuma devamlı bırakılan klasik broşürler den olmuş... eline sağlık mantı güzel görünüyorSema ev yemekleri el ilanı çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2011 #9
hata yok ama posta kutuma devamlı bırakılan klasik broşürler den olmuş... eline sağlık mantı güzel görünüyorSema ev yemekleri el ilanı çalışmam...

Saolun şu an benim içi hata olmaması önemli ilerde daha iyileri olucaktır daha yolun başındayım...
Bu mesajdan alıntı yap
Yasin ALTIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasin ALTIN

Grafiker / Konya

Alt 06-05-2011 #10
Yazı Fontu bence Olmamış Arka Plan Başarılı Olmuş Ama Beyaz Şeritlerin Üzerine Tekraren Resimleri Koyman Olmamış Bence Emeğine Sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları