Şen Kampüs Kartvizit Çalışması

Kartvizit Tasarımları - Şen Kampüs Kartvizit Çalışması Sponsorlu Bağlantılar :surprised: arkadaşlar abimin dükkanına yapmış olduğum bir kartvizit eklediğim kartvizitte ki eksikleri yazarsanız sevinirim.sizce nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum....

ademerock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademerock

Öğrenci (Grafik) / Gaziantep

Alt 17-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:surprised:
arkadaşlar abimin dükkanına yapmış olduğum bir kartvizit
eklediğim kartvizitte ki eksikleri yazarsanız sevinirim.sizce nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

filizim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizim

Grafiker / Hatay

Alt 17-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eçok güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-12-2009 #3
Kartvizit çalışmaları daha sade olmalı.Bu çalışma gerek kullanılan görsel miktarı ,gerekse sayfa düzeni olarak daha çok el ilanı çalışmasına benzemiş.
Daha sade ve düzenli bir çalışma yapmanızı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

ademerock

Alt 17-12-2009 #4
dükkan ünüversteye yakın olduğu icin renkli olmasını ben isteim hitap edilen kesim göz önünde bulundurulmalı dii mi
Bu mesajdan alıntı yap

ademerock

Alt 17-12-2009 #5
34 kişi bakmış 3 yorum hadi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum lütfeeen
Bu mesajdan alıntı yap
ilayda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilayda(30)

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 17-12-2009 #6
Şen yazan kısım daha farklı ve canlı bir renk olabilirdi.Bence siyahın üzerinde turuncu çok koyu durmuş.Ama ilk çalışma için gayet başarılı.
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2009 #7
Çalışmada eksik yok fazla var. Nihat Baysal'a katılıyorum. İlla gençlerin dikkatini çekmek istiyorsanız, fiyatlarınızı olabildiğince ucuz yapın, göreceksiniz dükkanın dolup dolup taştığını!Şen Kampüs Kartvizit Çalışması) Kalite, Güleryüz...şeklinde yazılmalı. Yani virgülden sonra 1 boşluk olmalı. Bence insanların gözüne sokarcasına büyük yazmanıza gerek yok, estetik durmuyor. Amacınız bu olsa bile tam ters bir etki yaratabilirsiniz. Telefonun yanındaki telefon ikonları kötü bir seçim. Bence bir şey koymayın.
Bu mesajdan alıntı yap
famedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

famedya

Webmaster / Bursa

Alt 17-12-2009 #8
kartvizit tasarımlarında daha sade ve daha az renk kullanmak kartviziti daha ciddi yapar, sizin tasarımınıza gelince; logonuz olmamış anaokulu öğrencisi çizimine benzettim, koyduğunuz minik resimlerde sakızlardan çıkan dövmelerin demir kapılara yapışmış hali sanki, font seçiminiz de iyi değil. sloganınıza gelince devrik cümle var.

10 üzerinden 0 diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ademerock

Alt 17-12-2009 #9
LARANA dediğin gibi yaptıp tlf yanındaki iconları sildim. Renk konusunda yarımcı olun arkadaşlar biraz hangi renkler kullanabilirim. Kartvizit genel anlamda çok mu berbat?
Bu mesajdan alıntı yap
famedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

famedya

Webmaster / Bursa

Alt 17-12-2009 #10

şöyle birşey olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları