sende bu çığlığa kulak ver!

2050 Yılında Bir Balık - sende bu çığlığa kulak ver! ...

hakan_turmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan_turmus

Grafiker / Sivas

Alt 19-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop ve corelde yaptığım ortak b çalışmayla bu hale geldi.Küresel ısınma herkesi etkilediği gibi herşeyi etkiliyor.İnanın hayatımda görmediğim soğuğu bu sene memleketimde hissettim aynen hiç görmediğim yaz sıcağını da hissettiğim gibi. mevsimlerimiz değişiyor. Hissediyoruz.Gerçekten ya mahvedeceğiz yada düzelteceğiz.İnşallah bu kıyamet yakın olmaz )sende bu çığlığa kulak ver!IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8765/kreselzk2.jpg[/IMG]
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

jackhal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jackhal

Grafiker / Konya

Alt 19-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sene kelimesini hiç kullanmasan olurdu.. Balik da çok egrelti durmus gibi geldi bana.. ikinci hakkinda daha iyi seyler çikaracagini umut ediyorum.. Basarilar.. Ayrica söylediklerine tamamen katiliyorum yazin cok sicakti... icanadolu icin söylüyorum bu soguklar cok normal.. normal olmayan kar yagisinin olmamasi...
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2008 #3
ısıtmayalım dünyayı yerine dünyayı ısıtmayalım yazsaydın daha iyi olurdu sanki birde dünyayı biz ısıtmıyoruzki?
jackhal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jackhal

Grafiker / Konya

Alt 20-01-2008 #4
ısıtmayalım dünyayı yerine dünyayı ısıtmayalım yazsaydın daha iyi olurdu sanki birde dünyayı biz ısıtmıyoruzki?
kim isitiyor hocam..küresel isinmadan bahsediyoruz sebebi de insanoglu..:>
hakan_turmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan_turmus

Grafiker / Sivas

Alt 21-01-2008 #5
teşekkürler eleştirilere arkadaşlar.Doğru dölüyorsun kar yağmaması normalin dışında ama benim memleket sivas bu sene görmediği ayaz soğuğunu gördü.Keşke yağsada yumuşasa soğuklar.thematrix arkadaşım küresel ısınma insanoğlunun eseridir.Bu eserin kötü ve bozuk bir eser olduğunu herkes biliyor.Kim ısıtacak bu dünyayı başka.Onun için ısıtmayalım diyoruz..

Tags
cigliga, hakan_turmus, kulak, sende, ver