Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>

Graficafe - Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=> ...

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 07-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunu daha önce okumuştum ama yine içim acıdı:sadsmile::sadsmile:

Teşekkürler paylaşım için...
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2010 #3
Bugün hüzün dolusunuz. Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=> Bir yağmur bu kadar mı tetikler bir hissi? Bakın güneş açtı. Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #4
Bugün hüzün dolusunuz. Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=> Bir yağmur bu kadar mı tetikler bir hissi? Bakın güneş açtı. Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>

Teşekkürler...
Burada hala yağmur var ve ben sevmiyorum kasvetli havalarıSenin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2010 #5
Burada hala yağmur var ve ben sevmiyorum kasvetli havalarıSenin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>
Kasvetli falan değil efendim, eklediğiniz konulardaki mesajları okumakla yetinmeyip birebir ve derhal uygulamaya koymanızı öneriyorum. (Sitem eder gibi oldu biraz kusura bakmayınSenin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=> ) Hem yağmura hep niye kasvet yüklenir ki? Bakınız caddeler tertemiz (!), hava tertemiz, börtü böcek canlanıyor Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>. Neyse konunun dağılmaması adına uzatmıyorum. Hayat yaşanan herşeye ve her hava şartına rağmen sürüyor. Iskalamayın, yaşayın.Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #6
Kasvetli falan değil efendim, eklediğiniz konulardaki mesajları okumakla yetinmeyip birebir ve derhal uygulamaya koymanızı öneriyorum. (Sitem eder gibi oldu biraz kusura bakmayınSenin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=> ) Hem yağmura hep niye kasvet yüklenir ki? Bakınız caddeler tertemiz (!), hava tertemiz, börtü böcek canlanıyor Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>. Neyse konunun dağılmaması adına uzatmıyorum. Hayat yaşanan herşeye ve her hava şartına rağmen sürüyor. Iskalamayın, yaşayın.Senin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>
Bu fırçadan sonra mutsuz olmak mümkün değilSenin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>
Bu mesajdan alıntı yap
milaydaoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

milaydaoke(34)

Grafiker / Antalya

Alt 07-04-2010 #7
çok güzelllllllll
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #8
çok güzelllllllll
Bence deSenin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 08-04-2010 #9
"Ölürüm sana..."
İşte gerçek sevgi... İşte gerçek aşk... Ve işte gerçek ölüm (yaşam)...

Yüreğine sağlık. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2010 #10
"Ölürüm sana..."
İşte gerçek sevgi... İşte gerçek aşk... Ve işte gerçek ölüm (yaşam)...

Yüreğine sağlık. :angel:
Ben teşekkür ederim child_play.
Gerçek aşkın anlatıldığı bir yerde, ayak izlerini görmek çok güzelSenin için ölürüm derdim ya hep... Unutamayacağınız bir hikaye Buyruun=>
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları