Senin için zambağın kokusunu getireceğim

İllüstrasyon Çalışmaları - Senin için zambağın kokusunu getireceğim Sponsorlu Bağlantılar ilk önce sadece bir çizim yapmak istedim daha sonra arkadaşımın doğum günü var diye hiç bir hediye alamadım diye e-cart oldu her tür yorumlar sizden beklerim:angel:...

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk önce sadece bir çizim yapmak istedim

daha sonra arkadaşımın doğum günü var diye hiç bir hediye alamadım diye e-cart oldu

her tür yorumlar sizden beklerim:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ne güzel,taze renkler...
seneler yazısını açık bir renk denemelisin kasta, daha ilgi çekici durabilir.
Emeğine sağlık, hoş bir hediye olacaktır. Senin için zambağın kokusunu getireceğim
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-11-2008 #3
teşekkür ederim

evet pastel renklerden vaz geçmeliyim, ne kadar kendime zorlaştırsam bile olmuyor:utann:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-11-2008 #4
çok zarif olmuş...eline sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #5
Hoş olmuş... seneler içimden okurken yankılanan ses hissi verdi biraz komik hissettim. Senin için zambağın kokusunu getireceğim
seneler... neler... ler... er... r.... vardır ya filmlerde. bence orada çizdiğin çiçeğin küçültülmüş siluetleri olabilir. Böyle tramı düşük, gölgeler gibi, şeffaf ya da.
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-11-2008 #6
Hoş olmuş... seneler içimden okurken yankılanan ses hissi verdi biraz komik hissettim. Senin için zambağın kokusunu getireceğim
seneler... neler... ler... er... r.... vardır ya filmlerde. bence orada çizdiğin çiçeğin küçültülmüş siluetleri olabilir. Böyle tramı düşük, gölgeler gibi, şeffaf ya da.
bende onu düşündum, fakat o çiçeyi röferans kullanarak çizdım. Fotodaki o çiçek çizdiğim gibi gözukuyor. yani copya bile alsam simetri biley eklersam tram düşürup olmaz, daha çok abartalı olur bence. Bunun için ne brush ne hazır clip art kullanamk istemedım(onlar hazır:P) , birde biraz acele ettım, yetişmek için....

teşekkür ederim...

seneler........neler...ler.....çok hoşuma gtti:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #7
taslagını görmüştüm bu son çalışman güzel olmuş kasta Senin için zambağın kokusunu getireceğim
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #8
Ön taraftaki bahçeye çiçekler geliyor yavaş yavaş Senin için zambağın kokusunu getireceğim Çok güzel olmuş Kasta eline sağlık. Sırada ne var ona göre yer ayıralım? Senin için zambağın kokusunu getireceğim
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #9
kasta çok güzel olmuş canım zarif ve anlamlı bir hediye olucakSenin için zambağın kokusunu getireceğimemeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-11-2008 #10
taslagını görmüştüm bu son çalışman güzel olmuş kasta Senin için zambağın kokusunu getireceğim
ellerine sağlık
evet o zaman şuna boya buna boya ver diye yorum yaptınSenin için zambağın kokusunu getireceğim o çizgi da ne diye demişsınSenin için zambağın kokusunu getireceğim

teşekkür ederim

Ön taraftaki bahçeye çiçekler geliyor yavaş yavaş Senin için zambağın kokusunu getireceğim Çok güzel olmuş Kasta eline sağlık. Sırada ne var ona göre yer ayıralım? Senin için zambağın kokusunu getireceğim
kış günleri bahçemiz olacak...ama bahçevan olarak sen olacaksin unutmaSenin için zambağın kokusunu getireceğim

sira da ne var büyük bir sır

teşekkür ederim

kasta çok güzel olmuş canım zarif ve anlamlı bir hediye olucakSenin için zambağın kokusunu getireceğimemeğine sağlık...
teşekkürler. ama yine de her zaman diyorum daha çok çalışmak lazım, çoook

inşallah....bu tasarımı görünca gözleri sevinsin diye istedım...ama bu e-cart tamamen tesadüf. dediğim gibi ilk önce sadece elim alışsın diye çizdım..daha sonra e-cart yapmayı karar verdım...( arkadaşımın ev sevdiği çiçek birde renk tonu)

tekrar teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
getireceğim, icin, kokusu, kokusunu, senin, zambağın