serap'ın hakkı ne olacak

Graficafe - serap'ın hakkı ne olacak ...

serap'ın hakkı ne olacak
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

serap'ın hakkı ne olacak

Alt 07-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Küçükçekmece'de bir İETT otobüsüne Molotof kokteylli atılması sonucu yanarak yaralanan 17 yaşındaki Serap Eser, enfeskiyona bağlı organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.
Serap Eser, 8 Kasım günü Kanarya Mahallesi'nde durakta yolcu almak için bekleyen İETT otobüsüne molotofkokteyli atılması yüzünden yaralanmıştı. Saldırı ile ilgili gözaltına alınan 6 şüpheli 26 Kasım günü Beşiktaş’daki İstanbul Adliyesi’ne çıkarılmıştı.

İstanbul Nöbetçi 13. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimliği’nce sorgulanan 4’ü çocuk 6 şüpheli, yasadışı örgütü üyesi olmak, patlayıcı madde atarak adam öldürmeye teşebbüs ve kamu malına zarar vermek suçlarından tutuklandı.

peki ya serap'ın hakkı ne olacak:crying:
serap'ın hakkı ne olacak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 07-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazık çok üzüldüm gerçekten :S
İşte geri kafalığın bir örneği.... allah akıl fikir versin kuşbeyinli insanlara!
Yazık gencecik beyinler alet ediliyor kirli oyunlara...
Gencecik günahsız suçsuz insanları bir hiç uğruna kaybediyoruz.. Ne kadar acı :S
Bu mesajdan alıntı yap
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 07-12-2009 #3
tutuklansalar ne olacak..ya bi af çıkacak 10 yıla kalmadan serbest kalacaklar, yada birini beslediğimiz gibi onu da besleyeceğiz..

28 gün dayanabilmiş o acılara :crying: kim verecek bunların hesabını. gencecik kızın ölmesinin hesabını kim verecek?:crying: :crying:

vatanımı bayrağımı çook seviyorum fakat bu vatanda yaşamaktan zaman zaman soğuyorum!!
başımızdakiler bu "terör yandaşları"na destek verdiği sürece bu olayların ardı arkası kesilmeyecek.

içim acıyor gerçekten.. artık birşeyler durmalı.. :sadsmile: :crying:
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

evet arkadaşlar gerçekten acı

Alt 07-12-2009 #4
tutuklansalar ne olacak..ya bi af çıkacak 10 yıla kalmadan serbest kalacaklar, yada birini beslediğimiz gibi onu da besleyeceğiz..

28 gün dayanabilmiş o acılara :crying: kim verecek bunların hesabını. gencecik kızın ölmesinin hesabını kim verecek?:crying: :crying:

vatanımı bayrağımı çook seviyorum fakat bu vatanda yaşamaktan zaman zaman soğuyorum!!
başımızdakiler bu "terör yandaşları"na destek verdiği sürece bu olayların ardı arkası kesilmeyecek.

içim acıyor gerçekten.. artık birşeyler durmalı.. :sadsmile: :crying:
Yazık çok üzüldüm gerçekten :S
İşte geri kafalığın bir örneği.... allah akıl fikir versin kuşbeyinli insanlara!
Yazık gencecik beyinler alet ediliyor kirli oyunlara...
Gencecik günahsız suçsuz insanları bir hiç uğruna kaybediyoruz.. Ne kadar acı :S
evet gerçekten acı vatanımı bayrağımı bende çok seviyorum ama bu başımızdakiler destekledikçe dahada azıtacaklardır başımızdakiler gittiği zaman kurtulacağız
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 07-12-2009 #5
aslında yazmak isteyipte forum kurallar çerçevesinde kalmak adına yazamadığım o kadar çok şey var ki....... !
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

evet forum kuralları

Alt 07-12-2009 #6
maalesef forum kuralları gereği bende yazamıyorum ama kısaca gittikleri zaman yazdım anlayan anlar zaten
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 07-12-2009 #7
bu tür ahlak anlayış ve zeka geriliği olan insanlar ve kanma potansiyeli yüksek insanlar yüzünden birçok insanımız günahsız yere acı çekiyor.. ölüyor.. bunun hesabını kim veriyor... çocuklara çocukları öldürtenlermi yoksa maşa olan çocuklarmı.. yoksa o çocukları kullananları maşa yapan bası üstlermi... göz göre göre meclise pkk ve terörü sokan halkımız ve meclisimiz sağolsunlar... çok düşünürler halklarını. yazık çok yazık geçcecik bir can serap sadece bir örnek kaç can yanıyor bu saçma düşünceler yüzünden. dıs oyunlara kanacak kadar düşüncesiz gençliğimiz oldugu için utanıyorumm.. Atatürk Türk milleti zekidir çalışkandır demiş ama bunları yapanları milletimizden bile göremiyorum...
Sakın soğumayın ülkemizden arkadaslar saman altından su yürütülen zamanlarda geçecek yakında... Ülkemizi sıhların önünde diz çökenlerin yönetiminden kurtarıcaz inş..

Agır konusduysam veya yanls kelime kullandıysam özür dilerim arkadaslar...
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

evet birgün gelecekler gidecekler

Alt 07-12-2009 #8
bu tür ahlak anlayış ve zeka geriliği olan insanlar ve kanma potansiyeli yüksek insanlar yüzünden birçok insanımız günahsız yere acı çekiyor.. ölüyor.. bunun hesabını kim veriyor... çocuklara çocukları öldürtenlermi yoksa maşa olan çocuklarmı.. yoksa o çocukları kullananları maşa yapan bası üstlermi... göz göre göre meclise pkk ve terörü sokan halkımız ve meclisimiz sağolsunlar... çok düşünürler halklarını. yazık çok yazık geçcecik bir can serap sadece bir örnek kaç can yanıyor bu saçma düşünceler yüzünden. dıs oyunlara kanacak kadar düşüncesiz gençliğimiz oldugu için utanıyorumm.. Atatürk Türk milleti zekidir çalışkandır demiş ama bunları yapanları milletimizden bile göremiyorum...
Sakın soğumayın ülkemizden arkadaslar saman altından su yürütülen zamanlarda geçecek yakında... Ülkemizi sıhların önünde diz çökenlerin yönetiminden kurtarıcaz inş..

Agır konusduysam veya yanls kelime kullandıysam özür dilerim arkadaslar...
birgün gelecek gidecekler inşallah terörle mücadele nasıl olur o zaman öğrenecekler daha çok yazacağım ama forum kuralları
Bu mesajdan alıntı yap
ReFo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2009 #9
Kanarya mah.sine aLşTk arTk ordan geLen haberLer arTk normaL geLio daha neLer neLer var bi biLseniz... Ha hakkari yüksekova ha Küçükçekmece Kanarya inanın hiç bi fark yok sokakLarda nasıL normaL ekip oTosu geçio ordada Tam Tersi panzerLer doLaşıo saaT başı o derece yani.. geçen sene orda açık Lise sınawına girdim bi önümüzde panzer gidiodu kimse dönüp bakmıo normaL geLio arTk ordakiLere kısacaSı Allah Islah eTsin...
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

yemenisiyle uğurlandı

Alt 09-12-2009 #10
Küçükçekmece’de 8 Kasım’da, İETT otobüsüne atılan molotofkokteyli ile yanan ve önceki gün tedavi gördüğü hastanede ölen 17 yaşındaki Serap Eser, dün yemenisiyle son yolculuğuna uğurlandı.
Ataköy 5. Kısım Camii’nde öğlen düzenlenen törene Serap’ın babası Zübeyr Eser, ağabeyleri Ümit ve Selçuk Eser, akrabası olan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Sıtkı Akgül’ün yanı sıra genç kızın Halkalı Orhan Cemal Fersoy Lisesi’ndeki okul arkadaşları, öğretmenleri ve vatandaşlardan oluşan yaklaşık 1000 kişi katıldı. Kızına yapılan deri nakli için dizlerinden doku alınan anne Ayşe Eser, hastanede tedavisi sürdüğü için cenazeye gelemedi. Serap’ın cenazesi, Kanarya Mezarlığı’nda toprağa verildi.
serap'ın hakkı ne olacak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları