serbes bi çalışmama var arkadaşlar???

Serbest Çalışmalar - serbes bi çalışmama var arkadaşlar??? Sponsorlu Bağlantılar...

mzorlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mzorlu

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanın hangi kısımları size ait?, alıntı yaptığınız kısımlar neresi? ona göre yorumlayalım serbes bi çalışmama var arkadaşlar???
Bu mesajdan alıntı yap

mzorlu

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2009 #3
Çalışmanın hangi kısımları size ait?, alıntı yaptığınız kısımlar neresi? ona göre yorumlayalım serbes bi çalışmama var arkadaşlar???
kardeş öncelikle arka fonu ayarladım gece görünü vemeye clasıtmm birazda bulut yaptım sonra reimdeki kanatlar yoktu nette kanat arastırdım ama kzın renginde bi kant bulamdım kanatların üzrine kzın rengini tuturmaya çalıstım kanatları yaparken basarılı oldumu düşünüyorum yağmur efekti ve birazda yıldız efekti verdim psd dosyasını da gönderebilirimm alıntı yaptım tarafları broshes lerden baktım ağac efekti yazı da broshese ait orda sadce kız alıntı kantlaraa ben kendim efek verdim renk ayarları uğrastımm sonucta bi amc yoktu serbes çalıstım teşekkür ler
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-10-2009 #4
Bir şeyler ortaya çıkama çabanızı kutlarım serbes bi çalışmama var arkadaşlar???

Ama çeşitli yerden aldığınız görsellerin pixel kaliteleri, renk vs. gibi uyumsuzlukları göze batıyor.
Daha çok çalışarak, daha iyi görseller çıkaracağınıza inanıyorum, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

mzorlu

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2009 #5
Bir şeyler ortaya çıkama çabanızı kutlarım serbes bi çalışmama var arkadaşlar???

Ama çeşitli yerden aldığınız görsellerin pixel kaliteleri, renk vs. gibi uyumsuzlukları göze batıyor.
Daha çok çalışarak, daha iyi görseller çıkaracağınıza inanıyorum, kolay gelsin.
sağol kardeş
Bu mesajdan alıntı yap
narsist. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narsist.

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 29-10-2009 #6
emeğine sağlık hocam
Bu mesajdan alıntı yap

mzorlu

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2009 #7
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

mzorlu

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2009 #8
sizin çalısmalarınız varsa nasıl görebilirm acaba ???
Bu mesajdan alıntı yap