Serbest Çalışma

Dijital Sanat - Serbest Çalışma ...

Serbest Çalışma
bykod isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bykod(31)

Grafiker / Bursa

Serbest Çalışma

Alt 07-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar yeni çalışmam eleştirilerinizi bekliyorum ..şimdiden teşekkürler herkeze..

Serbest Çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
defalarca bir çok üye uyarıldı bu başlık konusunda hala anlamayan arkadaşlar var demek
konu kilitlenmiştir

not:
bykod hatasının farkına varıp başlığı düzelttiği için topik açılmıştır
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 07-09-2007 #3
pardon, ilk başlık neydide konu kitlendi? biliyimki o başlık neyse kullanmıyım.Bu arada güzel bir çalışma olmuş, ama biraz dengesiz olmuş. arka fondaki siyah çizgileri daha akıllıca yerleştirmen gerekirdi.Bide tonlar hep koyu koyu.Bu bakımdan bir algılama sorunu oluşmuş.tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 07-09-2007 #4
bykod logo güzel olmuş. işe ısınamadım.. kavrayamadım çözemedim.. bide çanta üzerine logona verdiğin yansımanın açılarını ayarlarsan daha iyi olacak. gerisi için bir şey belirtemeyeceğim. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

bykod(31)

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2007 #5
pardon, ilk başlık neydide konu kitlendi? biliyimki o başlık neyse kullanmıyım.Bu arada güzel bir çalışma olmuş, ama biraz dengesiz olmuş. arka fondaki siyah çizgileri daha akıllıca yerleştirmen gerekirdi.Bide tonlar hep koyu koyu.Bu bakımdan bir algılama sorunu oluşmuş.tebrikler...
Countryman valla o başlık sakat bi başlık olmuş ondan horus şimşeklerini gönderdi konu kilitlendi sonra hatamı anladım düzeltildi ( bu arada horus yeniden teşekkürler ) yaa ben koyu tonları seviyorum yaw ondan sanırım hep koyudan gidiyorum Serbest Çalışmateşekkürler yorum için
--------
bygrafiker beğenmene sevindim logoyu ..bu arada çanta değil o yaw öle siyah bi blok yansımada hata yok sanırım ya logo orda çapraz duruyor ona görede alt kısmınada çapraz yansıma verdim belki hatamda olabilir bilmiyorum teşekküler yorum için ..
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 07-09-2007 #6
yansıma konusunda haklısın tekrar inceledim benim bir göz doktoruna gitmem lazım belikde logonun yan durması gözü rahatsız etmiş olabilir ben taktım oraya Serbest Çalışma ama bykod sana tavsiyem en azından bir kompozisyon düşün ve üzerinde çalış bu şekilde serbest çalışma adı altında yapılan çalışmalar çok serbest oluyor ve ipini ucunu kaçırabiliyoruz..
Bu mesajdan alıntı yap

bykod(31)

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2007 #7
haklısın da çalışcak konu bulamadım yaw napim bu aralar piskolajimde kayık zaten ne yapacağıı hiç bilmiyorum ... ondan koyu koyu zaten yaptığım işte..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
and#199aland#305and#351ma, can sikintisi, serbest