serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul ...

serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul
nebuya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nebuya

Matbaacı / İstanbul

Alt 20-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aranıyor

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: corel photoshop 3d max

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aranıyor yeri geldiğinde müşterinin yanına gidebilecek kaprissiz olması tercih sebebidir

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul - serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul ya da serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul | serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

wellet34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wellet34

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-05-2011 #3
Merhaba tasarım yapılacak konu hakkında bilgi verirmisiniz
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 24-05-2011 #4
bakalım daha neler duyacaz laptopu olan kaprisi olmayan sizin niye laptonuz yok
istanblue34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanblue34

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2011 #5
keşke grafikerler.net te de beğen butonu olsada yorumları beğensekserbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul
Grafixit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafixit(30)

Grafiker / Aydın

Alt 02-06-2011 #6
grafiker çocuklar ellerinde lap toplar kaprisli bi şekilde birbirlerine gülüyorlar tasarım yapıyorlar, diğer grafiker arkadaşta aklından geçiriyor benim neden bir kaprisim yok benim neden laptopum yok, anne bana neden lap top almıyorsun işverenler istiyor işte serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul)
ertares isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertares

Grafiker / Ankara

Alt 02-06-2011 #7
Yönetim uyuma "BEĞEN" butonu istiyoruz serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aran - İstanbul
murat_eya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat_eya

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-06-2011 #8
bencede iyi olur