Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli ...

xeria0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xeria0606

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Serbest çalışan (Freelancer)

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Program/Seviye: Orta ve üst seviyede gerekli grafik programlarını bilen

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Orta seviyede gerekli grafik programlarını bilen evinden çalışabilecek devamlı internet baglantısı olan başlangıcta yüksek beklentileri olmıyan free çalışan sürekli çalışabilecegimiz arkadaşları bekliyoruz,bizi eklerseniz sizlerle en kısada temasa gecmeye calışırız (kendinizle ilgili kısa bir acıklama gönderiseniz memnun oluruz )
iyi çalışmalar
NOT: EGER BİZİ MSN EKLERSENİZ DAHA ÇABUK İLETİŞİME GECEBİLİRİZ,HERZAMAN MEİL OKUYAMIYORUZ

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli - Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli ya da Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli | Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

webcikerem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webcikerem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-07-2011 #3
Msn adresinizi ekledim
kesban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kesban

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-07-2011 #4
bende ekledım sizi kaç kere ama hala kabul etmediniz sanırım çevirim içiyim ben ama sizi göremiyorum Serbest çalışan (Freelancer) - Türkiye Geneli ********* siz beni ekleyin isterseniz :$
wyand0tte isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wyand0tte(30)

Webmaster / Konya

Alt 26-07-2011 #5
bende ekledim.
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 26-07-2011 #6
msn niniz sürekli kapalı görünüyor maillere de cevap vermiyorsunuz
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2011 #7
Adresinizi ekledim
gripinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gripinim

Grafiker / İstanbul

orhan

Alt 27-07-2011 #8
ekledik ama kabul eden yok:
MuratKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratKa

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2011 #9
Arkadaslar ilan birakmislar ama ilgilenmiyolar sanirim bende ekledim verilen adresi ancak kabul eden olmadi
tolgilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgilis

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2011 #10
yav arkadaşlar açılan konulara bir bakın, ne kadar türkçeye hakim kişiler... '****' yazan birisinden ne gibi bir beklentiniz var ki? Türkçe kullanmaksa amaç e-posta denilirdi, tamamen cahilce bir tahsis söz konusu...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları