Serbest Çalışma

Afiş Tasarımı - Serbest Çalışma ...

Serbest Çalışma
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Serbest Çalışma

Alt 09-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bi gün iş yerindeyken yaptığım hiç bir amaca hizmet etmeyen bir çalışma...

Serbest Çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
estetik olmuş fakat ben serbest çalışmalar da olsa bi anlam ifade etmesinden yanayım keşke herhangi bi konuyu ele alarak çalışma yapsaydın...

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-08-2007 #3
Hiçbir amaca hizmet etmese bile emek verilmiş ve zaman ayrılmış bir çalışma ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
elifcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifcik(30)

Grafiker / Bursa

Alt 09-08-2007 #4
majestic katılıyorum farklı olmuş ama yani bi öreğin bi oyunu temsil edebilir hani olurya işte savaş, araba vs. gibi tabi bu benim düşüncem
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2007 #5
Hiçbir amaca hizmet etmese bile emek verilmiş ve zaman ayrılmış bir çalışma ellerine sağlık
amaçsız emek vermek bence yanlış olur tabiki saygı duyuyorum ama eğer bakış açınız buysa burdaki herkesin çalışmalarında iyi veya kötü bi emek var hepsine bu cevabı yazın...ben arkadaşlarımı yönlendirmekten yanayım o zaman paylaşım yapmış oluruz öbür başarılıya başarılı başarısıza başarızsın ama emek vermişsin saygı duyuyoruz diyip geçelim mi...

arkadaşımızın konusunu değiştirmek istemem ama serbest çalışan bi arkadaşım vardı başına gelen bi olayı grafiğe döküp serbest çalışmalarını konulandırmaya başladı ve benim için tam bir sanatcıdır kendisi sadece örnek vermek için linki vermek istiyorum zaten çalışma photoshopmagazinin sitesinde ayın en iyi çalışması seçildi
Serbest Çalışma
Serbest Çalışma

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-08-2007 #6
İyi o zaman; herkes çok başarılı, herkesin ellerine sağlık. Oldu mu?

Ya biz burda kristal elma mı seçiyoruz arkadaş yapmış bi çalışma kendisi de yazıyo zaten amacı olmadığı bir çalışmaya siz mi amaç yükleyeceksiniz. Ne demek istediğini ben anlayamadım bu kadar katı düşünmeye gerek yok...
Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2007 #7
amaçsız emek vermek bence yanlış olur tabiki saygı duyuyorum ama eğer bakış açınız buysa burdaki herkesin çalışmalarında iyi veya kötü bi emek var hepsine bu cevabı yazın...ben arkadaşlarımı yönlendirmekten yanayım o zaman paylaşım yapmış oluruz öbür başarılıya başarılı başarısıza başarızsın ama emek vermişsin saygı duyuyoruz diyip geçelim mi...

arkadaşımızın konusunu değiştirmek istemem ama serbest çalışan bi arkadaşım vardı başına gelen bi olayı grafiğe döküp serbest çalışmalarını konulandırmaya başladı ve benim için tam bir sanatcıdır kendisi sadece örnek vermek için linki vermek istiyorum zaten çalışma photoshopmagazinin sitesinde ayın en iyi çalışması seçildi
Serbest Çalışma
haklısın hocam katılıyorum size...
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2007 #8
İyi o zaman; herkes çok başarılı, herkesin ellerine sağlık. Oldu mu?

Ya biz burda kristal elma mı seçiyoruz arkadaş yapmış bi çalışma kendisi de yazıyo zaten amacı olmadığı bir çalışmaya siz mi amaç yükleyeceksiniz. Ne demek istediğini ben anlayamadım bu kadar katı düşünmeye gerek yok...
Bakın burda eleştiriyi eleştirmeyi doğru bulmuyorum ben ama mesajımda özetle söylemek istediğim şuydu " Bana göre Tasarım Sanattır. Ve Sanatın Herzaman Bi anlamı vardır." gidip tüm sanat tarihini inceleyebilirsiniz eğer yaptığınız çalışmalara duygu ve düşüncelerinizi katabiliyorsanız ve aynı zamanda sanat görüşüsünüzü o çalışmaya yansıtabiliyorsanız işte o zaman sanat yapmış olursunuz... hatta bu konumda çalışma yapanlara grafiker değil Grafik Sanatcısı Ünvanı verildiğinide duyarsınız...

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-08-2007 #9
baazen bende boş ve anlamsız şeyler yaparım; para alacagım işleri bile 1 kenara atar zevkim için beni mutlu eden seyler için 1 seyler karalarım. ve gerçekten mutlu olurum işin ilğinci boş ve anlamsız yaptıgım seylerden 1 çok kaliteli iş çıkarmışımdır. ve para kazanmışımdır. para kazanmasa bile kendi zevki için çalışmıştır. vede en önemlisi o mutlu olmuştur..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-08-2007 #10
Evet sana kesinlikle katılıyorum üstadım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
serbest calisma