serbest tipografi çalışması (bu ikinci umarım bu sefer beceribilmişimdir.)

Tipografi Tasarımları - serbest tipografi çalışması (bu ikinci umarım bu sefer beceribilmişimdir.) Sponsorlu Bağlantılar...

mavi gül isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavi gül(38)

Grafiker / Hatay

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mantık doğru ama gerek çizim gerekse Font ve fontlardaki Bolt, Regular seçimlerin itici gözüküyor..Yakın plandan çalışırsan 10 dakika yerine 45 dakika harcarsan sanırım değişik bir Bob marley çizimi çıkabilir..kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #3
sadece a ve c harfleri içeren bir çalışma sanıyorum, harflerin tekrarı ve belirginliği kaba görüntü yaratmış, karakter çiziminin iyi olmaması tipografi çalışmanıda biraz bastırmış, kötü göstermiş. Creedwar aradaşıma da bahsettiği konularda hak veriyorum. Çabaladıkça daha güzel şeyler de elde edeceğin ortada, kolay gelsin serbest tipografi çalışması (bu ikinci umarım bu sefer beceribilmişimdir.)
Bu mesajdan alıntı yap

mavi gül(38)

Grafiker / Hatay

Alt 08-09-2008 #4
ben şimdilik corelde çalıştığım için fazla birşey yapamıyorum photoshopuda öğrenecem kısa zamanda bu işi birşekilde çözme çabasına girdim ve elimden ne gelirse yapacam...
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #5
ben şimdilik corelde çalıştığım için fazla birşey yapamıyorum photoshopuda öğrenecem kısa zamanda bu işi birşekilde çözme çabasına girdim ve elimden ne gelirse yapacam...
hehe bu istekle bencede gayet yapabilirsin serbest tipografi çalışması (bu ikinci umarım bu sefer beceribilmişimdir.) kolay gelsin mavigül..
Bu mesajdan alıntı yap

mavi gül(38)

Grafiker / Hatay

Alt 08-09-2008 #6
teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 08-09-2008 #7
Bu sefer tipografiye benzemişserbest tipografi çalışması (bu ikinci umarım bu sefer beceribilmişimdir.)
Çalışmanıza baktıgımızda ise gerçekten karekterlerin bold olamsı itici gösteriyor,fakat yinede güzel bir çalışma emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

mavi gül(38)

Grafiker / Hatay

Alt 08-09-2008 #8
teşekkür ederim... zaten daha çok yeniyim. zamanla inşallah daha iyi çalışmalar yapacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2008 #9
teşekkür ederim... zaten daha çok yeniyim. zamanla inşallah daha iyi çalışmalar yapacağım...
İşte güzel bir davranış örneği.

Neyi bilip neyi bilmediğini bilen insan erdemli insandır. Bir takım arkadaşların örnek alması gereken bir uslupla kendisini eleştiren kişilerin söylediklerinden kendi çalışmasını eleştirebilmek çok önemli bir durumdur.

Tebrik ederim mavi gül... Umarım istediğin el becerisine en kısa zamanda ulaşırısın. Gerisi hayal etmene kalıyor. serbest tipografi çalışması (bu ikinci umarım bu sefer beceribilmişimdir.)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

mavi gül(38)

Grafiker / Hatay

Alt 08-09-2008 #10
teşekkür ederim volkan bey. eyer eleştirelere açık olmsak ve yanlışlarımızı görmesek başarılı olmayız bunu biliorum. ben coreli de böyle öğrendim. Her ne kadar üniversite mezunu olmasamda kendimi geliştirmeyi seviyorum. Açıkçası oğlum büğüdüğünde gurur duyacağı bir annesi olsun isterim. Tekrar teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
beceribilmişimdir, Çalışması, ikinci, sefer, serbest, tipografi, umarım