Serez Lojistik

Logo Tasarımları - Serez Lojistik ...

Serez Lojistik
screwshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

screwshell

Grafiker / İstanbul

Serez Lojistik

Alt 13-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi şirketimiz için yaptığım logo. Yine siyah kırmızı ve beyaz.
En önemliside kartal :P
Beşiktaşlıyızdıır Serez Lojistik

Serez Lojistik
Serez Lojistik
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ohikayedekimal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ohikayedekimal

Heykeltraş / Erzincan

Alt 13-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kusura bakma arkadaşım ama Türkiyede bu logo gitmez.TAnınmazsın.Konunun çok dışında.Sade bişeyler yapmaya bak derim.
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2008 #3
Daha çok otomobil markası yada ingiltere soylularının armalarını andırıyor ve belkide bu yüzden antipatik duruyor. Birde logoda fazla degrade kullanılması taraftarı değilim.
Bu mesajdan alıntı yap
I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2008 #4
ve ben sundan yanayım logolarda oldukca degradeye girmemeye calısırım. bence sende girme baskılı materyallerinde cok soruun yasarsın...
Bu mesajdan alıntı yap

screwshell

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2008 #5
ben memnunum şahsen. Görsellik bnm açımdan çok önemli.
Herşeyi kuralına göre oynamam. Serez Lojistik
Bu mesajdan alıntı yap
yilmazlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmazlar

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-06-2008 #6
sonunda benim gibi bir tasarım anlayışı olan birisiyle karşılaştım. kuralları ve kalıpları yıkan özgür bir beyin.

yaptığın logoyu çok beğendim bir logodan öte bir arma gibi duruyor. eminim şöförleriniz bu armayı göğüslerinde gerine geerine taşıyacaklar ve sizin kamyonlarınızı kullanırken gurur duyacaklardır. böyle bir his uyandırıyor. hatta dövme bile yapabilirler.....
Bu mesajdan alıntı yap

screwshell

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2008 #7
sonunda benim gibi bir tasarım anlayışı olan birisiyle karşılaştım. kuralları ve kalıpları yıkan özgür bir beyin.

yaptığın logoyu çok beğendim bir logodan öte bir arma gibi duruyor. eminim şöförleriniz bu armayı göğüslerinde gerine geerine taşıyacaklar ve sizin kamyonlarınızı kullanırken gurur duyacaklardır. böyle bir his uyandırıyor. hatta dövme bile yapabilirler.....
teşekkür ederim Serez Lojistik
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 13-06-2008 #8
görsellik bir tasarımcı için herzaman çok önemlidir. ama mühim olan alakasız bir görsellik yaratmak değil alakalı bir görsellik yaratmaktır. firmanıza bir logo çalışmışsınız ve bu logoyu tuttuğunuz takıma göre şekillendirmişsiniz. bu yapılabilecek en büyük amatörlüktür. nedeni ise ticari işlerde ilerlemek isteyen ibir insan asla takımsal inanışsal şeyleri kullanmaz. sadece beşiktaşlıları hedeflemiyorsanız tabi. tasarım görsel olarak güzel ama işinizi hiç ifade etmiyor. tasarım sadece görselden ibaret değildir en iyi tasarım ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren tasarımdır. saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

screwshell

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2008 #9
amatörlük derken ? umrumda değil Serez Lojistik

Ben tasarımlarımda sevdiğim figürleri vs.. vs.. kullanmayı çok severim. Szi hiç kullanmazmısınız ?
Kartal bnm için çok önemlidir. Sonuçta bu benim zevkim. Kimseyi ilgilendirmez. Dilediğim şekilde çalışmalarımı yapıyorum Ama nşunu yaparsam amatörlük olur şöyle olsa böyle olsa off falan diye kendimi kasamam hiç. Gözüme ne hoş geliyorsa ve o andaki psikolojime göre düzenliyorum

Ben bu şekilde çalışmaktan memnunum kimse beğenmek zorundada değil Serez Lojistik
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 13-06-2008 #10
amatörlük derken ? umrumda değil Serez Lojistik

Ben tasarımlarımda sevdiğim figürleri vs.. vs.. kullanmayı çok severim. Szi hiç kullanmazmısınız ?
Kartal bnm için çok önemlidir. Sonuçta bu benim zevkim. Kimseyi ilgilendirmez. Dilediğim şekilde çalışmalarımı yapıyorum Ama nşunu yaparsam amatörlük olur şöyle olsa böyle olsa off falan diye kendimi kasamam hiç. Gözüme ne hoş geliyorsa ve o andaki psikolojime göre düzenliyorum

Ben bu şekilde çalışmaktan memnunum kimse beğenmek zorundada değil Serez Lojistik

ozaman çalışmanız yanlış yerde yayınlıyorsunuz. burada logo yayınlamadaki amaç elştirileri almak içindir. madem kimsenin çalışmalarınızı beğenmesi konusunda bir kaygınız yok neden yayınladığınızı anlayamadım. ozaman alını kullanını direkt. ama size tavsiyem biraz pazarlama iletişimi ve görsel iletişim birde vaktiniz varsa kurumsal kimlik hakkında bişeyler okuyun. saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
lojistik, serez