Seri ilanda da yaratıcı olunur

Reklam Sektörü - Seri ilanda da yaratıcı olunur Sponsorlu Bağlantılar Kolombiyalı mobilya markasından sıra dışı basın ilanı. Bogota merkezli mutfak ve banyo dekorasyon mağazası Hiper Centro son yıllarda eşine pek nadir rastlanan bir işe imza atarak bir basın ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kolombiyalı mobilya markasından sıra dışı basın ilanı.
Bogota merkezli mutfak ve banyo dekorasyon mağazası Hiper Centro son yıllarda eşine pek nadir rastlanan bir işe imza atarak bir basın ilanının ne denli yaratıcı olabileceğini ortaya koydu. Üzerine bir ejderin gölgesinin düştüğü sayfalar ile adından söz ettiren HBO’nun Game of Thrones ilanından bu yana en dikkat çekici ilanlardan olan Hiper Centro’nun ilanı, yerel bir gazetenin seri ilan sayfasına entegre edilmiş bir 3D mutfak modelinden oluşuyor.

Sayfaları çevirirken durup durmama konusunda ne kadar etkili olabileceği elbette ki tartışmaya açık olan ilanın biraz aşırıya kaçan bir transparanlığa sahip olduğunu söylemek mümkün. Sancho BBDO imzası taşıyan bu ilginç ilan, görseli Behance sayasında paylaşan metin yazarı Felipe Salazar‘ı şimdilik üne kavuşturmuşa benziyor.

Alıntıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları