Serigraf trigromi baskı yardım

Baskı Öncesi - Serigraf trigromi baskı yardım Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaslar ben elimdeki bir resimi hiçbir şekilde halftone efekti vermeden direk postscript desdekleyen yazıcımla 30 yada 40 lık tram degerıyle fılm almak ıstıyorum lakin prınterda boyle bır ...

ulytau isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulytau

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaslar ben elimdeki bir resimi hiçbir şekilde halftone efekti vermeden direk postscript desdekleyen yazıcımla 30 yada 40 lık tram degerıyle fılm almak ıstıyorum lakin prınterda boyle bır deger verebılecegım bır yer yok 4 rengı alabılıyorum ama bana 30 luk tram degerı lazım ve bende tıpkı fılmcının bana verdıgı 40 lık tram gıbı deger vererek fılm cıkısı almak ıstıyorum yanı benım prınter ayarlarında bu degerı veremıyorum,

Acaba bende fılmcının verdıgı tram degerı gıbı fılm cıkısı alabılmem ıcın ne yapmam gerekır herhangı bır programı varmıdır prınter ayarlarına ekleyebılecegım yada bunun gıbı bısey?

tekrar soyluyorum halftone efekti kullanmak ıstemıyorum ve dırek 4 renk 30-40 luk tram degerı gırerek fılm almak ıstıyorum

Teşekkurler.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları