Serigrafi baskı konusunda yardım

Baskı Öncesi - Serigrafi baskı konusunda yardım Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. Evimde serigrafi baskı yapabileceğim belirli malzemeler alıp kalıplar hazırlamak istiyorum. Özel tasarım tekstil işi yapıyorum, bu güne kadar transfer baskı yapıyordum ama serigrafinin hem evde yapabileceğim hem ...

ozancam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozancam

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Evimde serigrafi baskı yapabileceğim belirli malzemeler alıp kalıplar hazırlamak istiyorum. Özel tasarım tekstil işi yapıyorum, bu güne kadar transfer baskı yapıyordum ama serigrafinin hem evde yapabileceğim hem de seri ve çok ürün çıkarabileceğim bir teknik olduğunu farkettim. Bana yardımcı olabilecek biri var mıdır? işin inceliklerini enazından kimyasal miktarlarını, pozlama sürelerini başta almam gereken malzemeleri vesaireleri öğretebilecek birisi? Bu işte çalışıyorsa bir gün yanına gelip izleyerek de öğrenebilirim. Şimdiden sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi akşamlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 02-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum yakınlarında ufak bir serigrafici dükkanı varsa git rica et 15 gün bedava çıraklık yap. Bu iş tarifle olmaz uygulama gerektirir. Malzemeye ve ürüne göre zamanda değişir uygulamada.
Bu mesajdan alıntı yap