serkan gedik kişisel logo

Deneme Çalışmalar - serkan gedik kişisel logo Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kendim için yaptığım, çalışmalarımda kullanmayı hedeflediğin bir logo yapmaya çalıştım beni anlatıcak olması itibari ile lakabım olan timsahı kullandım eleştirilerinizi bekliyorum teşekkürler......

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kendim için yaptığım, çalışmalarımda kullanmayı hedeflediğin bir logo yapmaya çalıştım beni anlatıcak olması itibari ile lakabım olan timsahı kullandım eleştirilerinizi bekliyorum teşekkürler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yeşili ve siyahı çok severim ama burdakiler garip durmuş biraz
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-03-2009 #3
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı serkan gedik kişisel logo butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #4
koyu yeşil oldugu için olabilir mi? serkan gedik kişisel logoarty:
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #5
sanırım ondanserkan gedik kişisel logo
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #6
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı serkan gedik kişisel logo butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
konu başlığıyla ve konunun ne gibi bir bağlantısı olmadığını ve kişisel logom başlığının ne gibi bir yanlış olduğunu algılıyamadım kusura bakmayın uygun başlık ne olmalıydı kusura bakmayın yaptığım yanlışı algılıyamadım serkan gedik kişisel logo
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #7
serkan gedik kişisel logo daha uygun olurdu sanırm serkan gedik kişisel logo
Çünkü sadece kişisel logom dediğinizde ilk başlığı gören neye kime ait oldugunu bilemez ve arama motorundan aratması gerekse serkan gedik kişisel logo)
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #8
yeşilin rengini açtıkça hedeften uzaklaştığımı düşündüm tropikal bir havadan uzaklaştığımı hissedince bu tonda karar kıldım renk dışında herhangi bir eleştiriniz yok mudur teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
metak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metak

Desinatör / İstanbul

Alt 31-03-2009 #9
biraz lacoste u andırdı bende. timsah özenilmiş sanki biraz..
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #10
serkan gedik kişisel logo daha uygun olurdu sanırm serkan gedik kişisel logo
Çünkü sadece kişisel logom dediğinizde ilk başlığı gören neye kime ait oldugunu bilemez ve arama motorundan aratması gerekse serkan gedik kişisel logo)
hımm teşekkür ederim kusura bakmayın arama motorlarını düşünmemiştim başlığı değiştiren arkadaşada teşekkür ederim yorumlarınızı alabilirim sanırım artık serkan gedik kişisel logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları