Sertab Erener > Zor Kadın

Müzik Videoları - Sertab Erener > Zor Kadın ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler Value, unutulmuş güzel bir şarkıyı tekrar hatırlattığın için. Sertab Erener > Zor Kadın

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-04-2012 #3
Teşekkürler Value, unutulmuş güzel bir şarkıyı tekrar hatırlattığın için. Sertab Erener > Zor Kadın
Rica ederim mr. mehmet :wink:
Sertap'ın bir çok parçası gibi bu da unutulmazlar arasında...
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 06-04-2012 #4
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #5
Doğum tarihimle aynı olan mesaj sayımı senin konunda yapayım canım Sertab Erener > Zor Kadın
Bu şarkısı çok hoştur, çok severek dinlerdim zamanında Sertab Erener > Zor Kadın Sesini çok iyi kullanıyor gerçekten.
Tarzımızın uyuşmasıda ayrı bir güzel, mutlu oluyorum kendimce Sertab Erener > Zor Kadın
Gerçi ben şu sıra Rafet El Roman'a taktım Sertab Erener > Zor Kadın Yeni bir şarkı gelinceye kadar durmadan dinlerim artık Sertab Erener > Zor Kadın Yani bu şarkıyı dinlemedim itiraf edeyim Sertab Erener > Zor Kadın Daha önce bildiğim için yorum yapıyorum sadece Sertab Erener > Zor Kadın

Çok paylaşımcı olduğunuda belirteyim Sertab Erener > Zor Kadın Ayrı bir hava katıyor havana Sertab Erener > Zor Kadın Sertab Erener > Zor Kadın
Teşekkürler canımın içi :kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #6
Doğum tarihimle aynı olan mesaj sayımı senin konunda yapayım canım Sertab Erener > Zor Kadın
Bu şarkısı çok hoştur, çok severek dinlerdim zamanında Sertab Erener > Zor Kadın Sesini çok iyi kullanıyor gerçekten.
Tarzımızın uyuşmasıda ayrı bir güzel, mutlu oluyorum kendimce Sertab Erener > Zor Kadın
Gerçi ben şu sıra Rafet El Roman'a taktım Sertab Erener > Zor Kadın Yeni bir şarkı gelinceye kadar durmadan dinlerim artık Sertab Erener > Zor Kadın Yani bu şarkıyı dinlemedim itiraf edeyim Sertab Erener > Zor Kadın Daha önce bildiğim için yorum yapıyorum sadece Sertab Erener > Zor Kadın

Çok paylaşımcı olduğunuda belirteyim Sertab Erener > Zor Kadın Ayrı bir hava katıyor havana Sertab Erener > Zor Kadın Sertab Erener > Zor Kadın
Teşekkürler canımın içi :kiss1:
Süper fresh gibisin fıstık daha önce söyleyen oldu mu bilmem ama taze ve harika olanındansın hahaha Sertab Erener > Zor KadınDSertab Erener > Zor KadınDSertab Erener > Zor Kadın

Zevklerimiz birbirleri için yaratılmış şekerim o kadar ki çok benzetiliyoruz :kiss1::kiss1::kiss1:

Bir ara gel bana... bu konuyu yatıralım masaya :wink::wink::wink:
Elimizdeki malzemeye göre verelim en kralından bi yemek, gönderelim davetiyeleri onur konuklarımıza Sertab Erener > Zor KadınDSertab Erener > Zor KadınDSertab Erener > Zor KadınD

Hahaha maskeli balo mu tertip etsek aceba daha bi keyifli olurdu sanki Sertab Erener > Zor KadınDSertab Erener > Zor Kadın
Kim kimin maskesiyle nerede saklanıyor filan ahahaha Sertab Erener > Zor KadınDSertab Erener > Zor Kadın

Öhüm neyse şekerim bende seni öpüyorum konumu onurlandırdığın için fıstık :kiss1::kiss1::kiss1::kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap