Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya

İş Arayan İlanları - Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya Sponsorlu Bağlantılar Sertfikalı Photoshop Uzmanı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Antalya Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Sertifikalı photoshop uzmanıyım tüm photoshop işleriniz görülür Referans ve sertifaka bilgilerim için aşağıdaki e-posta adresimden iletişime geçebilirsiniz. ...

DeltaCracker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeltaCracker

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sertfikalı Photoshop Uzmanı

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: Sertifikalı photoshop uzmanıyım tüm photoshop işleriniz görülür Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya
Referans ve sertifaka bilgilerim için aşağıdaki e-posta adresimden iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca;

SEO cüzi bir fiyata işleriniz halledilir.
Paralı moderatörlük yapılır.

Dipnot:Flash sertifikamda bulunmaktadır tüm flash işleriniz için bana gelebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Banka hesabı ( garanti,yapı kredi )

Bana nasıl güvenebilirsiniz?
*Mail ve msn adreslerimden ulaşabilirsiniz
*Verecegim telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bunların yanısıra Antalya'da Grafiker olarak part-time çalışabilecegim bir iş ariyorum yardımcı olursanız sevinirim

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: -

Telefon: 0530 324 32 50
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya - Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya ya da Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya | Sertfikalı Photoshop Uzmanı - Antalya

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap