Sertifikada İyi Bir GRAFİK/WEB TASARIM Kursu Arıyorum

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Sertifikada İyi Bir GRAFİK/WEB TASARIM Kursu Arıyorum ...

gurella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurella

Webmaster / İstanbul

Alt 12-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbulda hakikaten aklı başında eğitim vere, kursu bitirdiğimizde birşeyler yapıp sektörde iş bulabileceğimiz bir kurs tavsiye edebilir misiniz? alternatifler söylebilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kalendera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalendera

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İstanbulda hakikaten aklı başında eğitim vere, kursu bitirdiğimizde birşeyler yapıp sektörde iş bulabileceğimiz bir kurs tavsiye edebilir misiniz? alternatifler söylebilir misiniz?
arkadaşım sana bilişim eğitim merkezini tavsiye ederim. kuzenim burdan sertifika aldı. 2 senelik grafik bölümü mezunuydu ama yetersiz olduğunu söylüyordu. sonra bu kursu buldu işte. anlattığına göre çok memnunmuş öğretme garanttili ve şimdi çocuk photoshopta usta Sertifikada İyi Bir GRAFİK/WEB TASARIM Kursu Arıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
iyibiriyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyibiriyim

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya15
Alt 17-03-2012 #3
Ben de bilişim eğitim merkezini duymuştum. microsoft ile beraber çalışıyorlar. bir bakmanızda en azından gidip konuşmanızda fayda olacağına inanıyorum. arkadaşlarım anlatmıştı bana da öğretme garantisi veriyorlarmış. aynı kuru ücretsiz tekrarlayabiliyorsunuz aksi halde.
Bu mesajdan alıntı yap
pcmanyagi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcmanyagi

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-03-2012 #4
Ben de bilişim eğitim merkezini duymuştum. microsoft ile beraber çalışıyorlar. bir bakmanızda en azından gidip konuşmanızda fayda olacağına inanıyorum. arkadaşlarım anlatmıştı bana da öğretme garantisi veriyorlarmış. aynı kuru ücretsiz tekrarlayabiliyorsunuz aksi halde.
Bilişim eğitim merkezini duydum ama araştırıyordum ben de kararsızdım.Ama sanırım artık kararımı verdim.Bu ayrıntıyı bilmiyodum.Aynı kuru tekrarlama harika bir şeymiş Sertifikada İyi Bir GRAFİK/WEB TASARIM Kursu Arıyorum Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Glock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Glock

Webmaster / Ankara

Alt 19-11-2014 #5
ben Vektörel Bilişim'in Web Tasarım & Programlama sertifikasını aldım gerçekten çok faydasını gördüm şuan çok güzel bir işim var tavsiye ederim iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap