seruvenist arkadasımızın "izbandut" un renkli hali

İllüstrasyon Çalışmaları - seruvenist arkadasımızın "izbandut" un renkli hali ...

ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 12-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ps_cs3 ile sadece brush kulanılarak renklendirildi referans foto kulanmadım gerek yoktu seruvenist arkadasımızın "izbandut" un renkli hali çizim çok güzeldi ayrıntı olarak pek fazla girmek istemedim çizgi roman tarzını koruması için resim ufak olduğundan ufak ayrıntılarda kaybolmus gerçi,

zaman olarak 2,5 saat civarında tamamlandı,

seruvenist arkadasın bu güzel karekteri yarattığı için kutluyorum emeğine sağlık...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 12-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık. Güzel olmuş.

belki vücudun çıkıntılı yerlerine biraz daha parlaklıklar verilebilirdi . Ellerde sorun mevcut. özellikle soldaki elde gölgeyi görememişsiniz. Orjinal resimde sol el gölgeli, siz sağ el gibi açık tonda yapmışsınız. bir de hem sağdaki elin hem de soldaki elin, el olduğu tam olarak anlaşılmıyor. Yarma arkadaşın seruvenist arkadasımızın "izbandut" un renkli hali, tişörtünün biraz daha soldurursanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Onun dışında güzel bir çalışma.

Fonu da siz mi yaptınız, alıntı falan mı? Güzel bir görüntü. Eğer siz yaptıysanız ayrıca tebrik etmek isterim.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #3
Bencede çok güzel olmuş
Ama rensiz hali daha bir orjinal
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-05-2009 #4
Seruvenist ve Zirzoop ortak çalışma diye buna denir..Tebrik ederim güzel ve hoş bir renklendirme..Darth_cyhan'ın tişört detayına katılıyorum..Kollardaki gölgelere göre pıspırıl bir tişört..Rengi soldurman veya bir iki ufak yırtıkla kendince süslemen yeterlidir..
Yinede ikinizinde eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-05-2009 #5
Ellerinize sağlık
bencede fonu çok güzel olmuş
Paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 12-05-2009 #6
Çok güzel bir renklerdirme olmuş. Bir tek bende tişörtün fazla parlak olduğunu düşünüyorum. Arka fonu çok beğendim...
İkinizinde elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 12-05-2009 #7
Çizim güzeldi renklendirme aşamasıda güzel olmuş arka fonda değişik bir hava katmış, arka fon sizemi ait yoksa brush mı ? Her ikinizinde emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #8
tesekkürediyorum yorumlarınız için zaman darlığım yüzünden anca bukdar vakit ayrı bildim malesef gölgeleri arka fona uydurmaya çaliştim aslında, ilk yaptığım kol çok daha ayrıntılı ve kaslı oldu ama onu koymak istemedim çünkü çizim dışı farklı bi karekter çıkıyodu ortaya biraz basitleştirlmiş yaptım sağ kolu sol kola uyguladığımı uyguladım. t-shrt aslında naylomsu dar cins bir kumaslar vardır parlar seruvenist arkadasımızın "izbandut" un renkli hali mavi olur genelde onu yamak istemiştim siyah biraz boğmus biraz daha kırmızıya ihtiyacı var..

Arkafon resim değil çizim ama bir resimden referans alındı çok daha önce yaptığım bir çalişmaydı o böyle işlerde değerlendiriyorum bazen seruvenist arkadasımızın "izbandut" un renkli hali
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-05-2009 #9
zirzoop eline sağlık tebrik ederim arka fon cidden çok hoş olmuş.T-shirtin yukarı kıvrımları sanki havadaymış gibi onun dışında tam seyirlik bir karakter
Bu mesajdan alıntı yap

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #10
tesekkürler karantina zaman bulduğumda gezegen çalişmalarımı paylasırım sizlerle...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları