ses sorunu?

Donanım Rehberi - ses sorunu? ...

ses sorunu?
*hatice* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

*hatice*

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

ses sorunu?

Alt 09-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlarr 1 hafta önce falan formatt atım pcye ses driver ini okuddum ama ses yokkk ne yapmam gerekiyo yardım edebilecek olan varmı acaba??:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burak kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak kara

Karikatürist / İzmir

Alt 11-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selamlar, ses kartının sürücüsünü anakart sürücüsünden önce kurmuş olabilir misiniz? Tekrardan önce anakartın sürücüsünü, sonra da ses kartı sürücüsünü yüklemeyi deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap

*hatice*

Alt 11-03-2010 #3
ya driver ii takıorumm ses driberi alann aktiff değill :S ama ses dosyasıı falan açtıgımdaa sesi yürütüyooo ama ses yokkk
Bu mesajdan alıntı yap
vburak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-03-2010 #4
biraz zahmetli bi iş ama '' 75.000 driver'' google da arat 4 link olarak paylaşım sitelerinden bul indir. İndirdiklerini export edip bir dvd ye çek sonra bilgisayarım-özellikler-donanım-aygıt yöneticisinden sorun yaşadığın driver ı ilkönce kaldır -sonra üzerine tıklayıp güncelleştir-cd den yükle de yüzde 1000 driver ı bulur. ben belki 20 tane laptop un driver ını böyle yükledim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

*hatice*

Alt 14-03-2010 #5
ya onuda yabtımm ama oLmuyoo aygıt yöneticisinde sorunn yokkii.. bu arada xp sp3 format cd si kurdumm bu yüzdenn oLabilirmii ay nı sorunnu arkadaşlarımda yaşadılarr ama sonRadan düzeLdi diyoLar ama bnm kii oLmadıı.. :/
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-03-2010 #6
Aygıt yöneticisinde sorunlu (ünlem işaretli) cihaz görünüyor mu?

Aida32 veya Everest gibi bir program ile donanımınızın marka ve modelini öğrenip; uygun, güncel bir sürücü ile yeniden kurmanızı öneriyorum.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

*hatice*

Alt 14-03-2010 #7
denedimm ama oLmuyoo aygıt yöneticisinde ünlem veya soru işaretii gibi semboL yok.. füzügünn çalışıo yanii düzgünn yükLenmişş ses dosyasıı çalıştırdıgımda çalıştırıo okutmamışş oLsamm hata verirdii.. bir defada böyle oLmuştuu donanımdann anLayann abii ye yaptırmıştımm ama oo abii de şuann burdaa değill nasıll yabtıgınıdaa sorabiyorumm burdann yardımm almakk istedimm bende..
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2010 #8
denedimm ama oLmuyoo aygıt yöneticisinde ünlem veya soru işaretii gibi semboL yok.. füzügünn çalışıo yanii düzgünn yükLenmişş ses dosyasıı çalıştırdıgımda çalıştırıo okutmamışş oLsamm hata verirdii.. bir defada böyle oLmuştuu donanımdann anLayann abii ye yaptırmıştımm ama oo abii de şuann burdaa değill nasıll yabtıgınıdaa sorabiyorumm burdann yardımm almakk istedimm bende..
hoparlorün ucunu bilgisayardan çıkarın ve yeniden takın yeni bir jack takıldı diye bir uyarı çıkıyormu?
Bu mesajdan alıntı yap

*hatice*

Alt 16-03-2010 #9
evtt çıkıyorr..!!
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2010 #10
Baslat calistira gelin kutucuga dxdiag yazın muzik bölümünde marka yazar onu buraya yazarsanız sevinirim...

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları