Sesle ilgili bir soru?

Edius - Sesle ilgili bir soru? ...

Sesle ilgili bir soru?
fotoyılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoyılmaz

Fotoğrafçı / Kahramanmaraş

Sesle ilgili bir soru?

Alt 16-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sesle ilgili bir soru?
arkadaşlar ediusta mesela bir videoya montaj yaparken sesi kesip fon müziği atmamız icap ediyo sesten sese geçerken mesela diğer sese geçerken ses yavaşça alçalarak kapanacak yeni seste yavaşca yükselerek açılacak bunu nasıl yapabilirim ? Sesle ilgili bir soru? şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 16-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sesle ilgili bir soru?
arkadaşlar ediusta mesela bir videoya montaj yaparken sesi kesip fon müziği atmamız icap ediyo sesten sese geçerken mesela diğer sese geçerken ses yavaşça alçalarak kapanacak yeni seste yavaşca yükselerek açılacak bunu nasıl yapabilirim ? Sesle ilgili bir soru? şimdiden teşekkürler
arayüz derslerimin içerisinde bu konuyu bulabilirsin.

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
raprudeboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raprudeboy

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 18-09-2010 #3
yeni konu açmaya gerek yok sanırım benim de sesle ilgili bir sorunum var.Çoğu videoda görüntüyü keserken ses görüntü belirlenen saniyede kesildi yani sorunsuzdu.

poyrazhan55 in verdiği derslerin birinden bakarak sinema ekranına başka video ekleme olayını yapacaktım , elimdeki videoyu kesmek istediğimde ses sürekli başa geliyor. ilk baştaki ses çıkıyor her zaman bunu nasıl senkronlayabilirim ? o anki ses gelmiyor
Bu mesajdan alıntı yap