Sessiz Kapı

3D Studio Max - Sessiz Kapı ...

Sessiz Kapı
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Sessiz Kapı

Alt 12-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3dmax 2009+V-ray
1Adet Vraysun
1Adet Vraylight

Sessiz Kapı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışma çok iyi olmuş ama sessiz kapıya geçmeden önce, Grafikerler.net sayesinde senin gibi birini tanıdığım için, dostluğunu hiç bir zaman esirgemediğin,yardımlaşmaktan bıkmadığın Sessiz Kapı hergün senin başını şişirmeme rağmen, en yakınlarımdan daha yakın olduğun için sana burdan çok teşşekkür ediyorum, çalışmanda bazı eksikler mutlaka vardır, fakat o kadar doğru, güvenilir, eşsiz bir insansınki, insan senin paylaştığın çalışmalara, ayrı bir ilgi ve dikkatle bakıyor, senin gibi birini tanımış olmaktan dolayı şahsım adına kendimi çok şanslı sayıyorum, çalışmanda bir eksik göremiyorum, bu belkide benim sana bakış açımdan kaynaklanıyordur, hüseyincim Sessiz Kapı seninle arkadaş, dost olan, seninle çalışan, seninle paylaşan, kendini şanslı saymalı, aramızda olmandan dolayı mutluyuz Sessiz Kapı verdiğin emekleri bizlerle paylaştığın için teşşekürler, hayyatdaki başarı çizgin hiç bir zaman gerilemeden, daima ileriye gitsin,
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 12-12-2009 #3
çok güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2009 #4
Çalışma çok iyi olmuş ama sessiz kapıya geçmeden önce, Grafikerler.net sayesinde senin gibi birini tanıdığım için, dostluğunu hiç bir zaman esirgemediğin,yardımlaşmaktan bıkmadığın Sessiz Kapı hergün senin başını şişirmeme rağmen, en yakınlarımdan daha yakın olduğun için sana burdan çok teşşekkür ediyorum, çalışmanda bazı eksikler mutlaka vardır, fakat o kadar doğru, güvenilir, eşsiz bir insansınki, insan senin paylaştığın çalışmalara, ayrı bir ilgi ve dikkatle bakıyor, senin gibi birini tanımış olmaktan dolayı şahsım adına kendimi çok şanslı sayıyorum, çalışmanda bir eksik göremiyorum, bu belkide benim sana bakış açımdan kaynaklanıyordur, hüseyincim Sessiz Kapı seninle arkadaş, dost olan, seninle çalışan, seninle paylaşan, kendini şanslı saymalı, aramızda olmandan dolayı mutluyuz Sessiz Kapı verdiğin emekleri bizlerle paylaştığın için teşşekürler, hayyatdaki başarı çizgin hiç bir zaman gerilemeden, daima ileriye gitsin,

Gökhan yazdıkların için,iyi dileklerin için teşekkür ediyorum çalışmaya yaptığın yorum içindeSessiz Kapı
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2009 #5
Gökhan yazdıkların için,iyi dileklerin için teşekkür ediyorum çalışmaya yaptığın yorum içindeSessiz Kapı
Bu çalışmaya yorum yapılır :smile: duvar kabartmalarına takıldım, fazla abartılmamış, aynı zamanda dikkat çekiyor, gölgeler tam olması gerken yerde, sade ama ilgi çekici bi çalışma olmuş, izninle arşive alıyorum, Sessiz Kapı
Bu mesajdan alıntı yap
sakızlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 12-12-2009 #6
güzel bir çalışma.eline sağlık.bende duvarlardaki kabartmalar hakkında bir yorum yapacağım.aslında bu lekeler kabartma değilde çukurluklar olması gerekir gibi.çünkü duvar eski bir duvar.ilk rengi beyaz fakat sonradan sarı renge boyanmış.tabiatı ile üstteki renk sarı, alttaki renk beyaz.sarı boya dökülünce alttan ortaya çıkan ilk renk kabarttma şeklinde olamaz.alt renk olarak herzaman kalır.dolayısı ile beyaz olan resimdeki kabartmalar çukurluklar şeklinde olmalıydı diye düşünüyorum.slmlar
Bu mesajdan alıntı yap

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 13-12-2009 #7
Teşekkürler yorumun için...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
3dmax 2009, v-ray, vraylight, vraysun