seste'ki cızırtıyı nasıl giderebiliriz??? poyrazhan yardım edermisin ?

Edius - seste'ki cızırtıyı nasıl giderebiliriz??? poyrazhan yardım edermisin ? ...

hectorbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hectorbulut

Öğrenci (Grafik) / Burdur

Alt 25-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kardeş elimde bir düğün kaydı var videoyu çekerken seste cızırtı oluşmuş bu nasıl giderilebilir????? acil yardım edebilirmisin ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 25-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş elimde bir düğün kaydı var videoyu çekerken seste cızırtı oluşmuş bu nasıl giderilebilir????? Acil yardım edebilirmisin ?
dostum edius aslında kurgu montaj üzerine bir program yani işi aslında sesteki kirliliği düzeltmek değil, ama sen efeckt paletindeki audio filters'in içinden tone controller yada grafik ekoleyzer ve parametrik ekoleyzer seçeneklerini kullanarak biraz oynamayı dene istersen. Ama ben çok tatmin edici bir sonuç almanı düşük bir olasılık gibi görüyorum ama sen yine de dene belki işini görecek kadar iyileştirebilirsin, yada buraya 30 saniyelik bir örnek video koy ben indirip bir kontrol edip uğraşayım bişeyler yapabilirmiyim diye.

Kolay gelsin dostum..
Bu mesajdan alıntı yap
hectorbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hectorbulut

Öğrenci (Grafik) / Burdur

kardeş saolasın yardımın için

Alt 31-01-2011 #3
kardeş bu eski kameralarla çekilmiş çekim sırasında kamera arıza yapmış ama farkedilmemiş buna yapabileceğim bişey olabilir mi ? Ben şimdilik başka düğünlerden sesler alıp üzerine atıyorum ama farkediliyor çakma olduğu illaki.Teşekkürler şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap