Sevgililer Günü İçin

Benzer Tasarımlar - Sevgililer Günü İçin Sponsorlu Bağlantılar Takı sitesine hazırladım....

Sevgililer Günü İçin
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Sevgililer Günü İçin

Alt 25-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgililer Günü İçin

Takı sitesine hazırladım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yudup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yudup

Grafiker / Konya

Alt 28-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sevgili dostum gayet hoş düşünmüşsün ancak unutulan bir şey var... Farz edelim bir yerde yürürken gözün takıldı buna fakat senin ihtiyacın olan hoş bir takı + ucuzluktur. Ürünler dikkatini çekmeden fiyatları hakkında bir fikir edinmeden yoluna devam edersin. Abartmamak kaydıyla ürünlere, ucuzluğa, bu ürünlerin alınması gerekliliğine dikkat çekmek gerekir. Teman zaten hazır. %10 u ve takıları büyük ve albenili göstermelisin. kamyonu sil hiç gerek yok hediye paketi kullanabilirsin Sevgililer Günü İçin Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 28-01-2013 #3
Sevgili dostum gayet hoş düşünmüşsün ancak unutulan bir şey var... Farz edelim bir yerde yürürken gözün takıldı buna fakat senin ihtiyacın olan hoş bir takı + ucuzluktur. Ürünler dikkatini çekmeden fiyatları hakkında bir fikir edinmeden yoluna devam edersin. Abartmamak kaydıyla ürünlere, ucuzluğa, bu ürünlerin alınması gerekliliğine dikkat çekmek gerekir. Teman zaten hazır. %10 u ve takıları büyük ve albenili göstermelisin. kamyonu sil hiç gerek yok hediye paketi kullanabilirsin Sevgililer Günü İçin Kolay gelsin
Kamyonu müşterim istedi Sevgililer Günü İçin
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 30-01-2013 #4
Sevgililer Günü İçin

Sevgililer Günü İçin

Bunlarda diğerleri
Bu mesajdan alıntı yap