Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?

Graficafe - Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız? ...

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Dosya15

Alt 18-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

böyle bir konu paylaşmak istedim arkadaşlar Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız? sizlere de soruyorum?

bazen böyle durumlarla karşılaşıyoruz ne yazıkki..
benim düşüncem benim onu sevdiğimi kanıtlayınca anlayacaksa hiç anlamasın daha iyi.
zaten gözler davranışlar el tutş şekli bile belli eder sevdiğmizi..:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Psiqo Sheqer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Psiqo Sheqer

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 18-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
basen gösler herşeyi anlatmıo bhence sewdgini sanıosun ama öyle olmadığı ortaya çıkıo malesef:S sewdgime inanmıosa illa bi kanıt istiosa o saten kendine eyleneceq bişey arıodur yha..Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2009 #3
Boş iş bunlar. Çocukluk...
Böyle bir tutarsız soru soran zaten benim sevgilim olamaz! Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-06-2009 #4
Sevgi zaten hissedilir, kanıtlamaya ve ispata gerek yok. Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?
Zaman gösterir doğru ile yanlışı, yoksa dil yalanda söyler...doğruda...yüreğini tanımak gerek, sözlerini değil Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?

basen gösler herşeyi anlatmıo bhence sewdgini sanıosun ama öyle olmadığı ortaya çıkıo malesef:S sewdgime inanmıosa illa bi kanıt istiosa o saten kendine eyleneceq bişey arıodur yha..Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?
Bu nasıl bir Türkçe :S Çözmek için aynı dili öğrenmemiz gerekecek nerdeyse...
Bu mesajdan alıntı yap

Psiqo Sheqer

Alt 18-06-2009 #5
msn de alışmışım böle yazmaya daha dikkatli olurum kusura bakmayın artık ama konumuz benim yazma tarzım degil onu hatırlatmak isterim
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

seven ne yapmaz

Alt 18-06-2009 #6
böyle bir konu paylaşmak istedim arkadaşlar Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız? sizlere de soruyorum?

bazen böyle durumlarla karşılaşıyoruz ne yazıkki..
benim düşüncem benim onu sevdiğimi kanıtlayınca anlayacaksa hiç anlamasın daha iyi.
zaten gözler davranışlar el tutş şekli bile belli eder sevdiğmizi..:angel:
seven zaten sevdiğini gözlerinden belli eder karşısındaki bunu anlamıyorsa zaten o kimseyi sevmiyor demektir uğruna ölünecek sevgiler vardır uğruna ölünecek sevgili zaten böyle birşey söylemez gerçek sevgi 1 yada en fazla 2 kere gelir ömründe insanın önüne onlarda gerçektir geri kalanı ya bir heves yada duyguların tatmini olur kişi sana diyorsa beni sevdiğini ispatla diye o zaman eline alacaksın adel faber silgi sileceksin onu (reklama girdi biraz ama ne yapalım)
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-06-2009 #7
msn de alışmışım böle yazmaya daha dikkatli olurum kusura bakmayın artık ama konumuz benim yazma tarzım degil onu hatırlatmak isterim
Konunun ne oldugunu biliyorum zaten; siz sanırım forum kurallarını okumadınız.
Bu bizim dilimiz, başkalarının değil Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?

Bulundugumuz sanal dünyada, forumda; sesli, yüzyüze veya görüntülü bir iletişim sağlayamıyacagımıza göre bizi anlatacak ve birbirimizi anlayabileceğimiz tek araç "dil"(yazı) oluyor.

Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.
Söz uçar yazı kalır hanfendi, yazdıkları kişinin aynasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap

Psiqo Sheqer

Alt 18-06-2009 #8
yazdıklarımda yanlış bişey görmüyorum sorunum sadece msn de alışılmış yazı tarzını kullanmam ama size bu kadar sorun olduysa daha dikkatli olurum uyardınıs için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-06-2009 #9
seven zaten sevdiğini gözlerinden belli eder karşısındaki bunu anlamıyorsa zaten o kimseyi sevmiyor demektir uğruna ölünecek sevgiler vardır uğruna ölünecek sevgili zaten böyle birşey söylemez gerçek sevgi 1 yada en fazla 2 kere gelir ömründe insanın önüne onlarda gerçektir geri kalanı ya bir heves yada duyguların tatmini olur kişi sana diyorsa beni sevdiğini ispatla diye o zaman eline alacaksın adel faber silgi sileceksin onu (reklama girdi biraz ama ne yapalım)
Mustafa Abi; süpersin !!! Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?
Bu soru aynı; çoçukken "anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı" sorusu gibi hem saçma hem dipsiz kuyu... :wink:
Yalnız bir konuda size katılmayacağım...
Bence sevgi fedakarlık ister...
Yani sizi sevdiğini hissettiren yada söyleyen kişi; zamanı geldiğinde sizin için fedakarlık yapmıyorsa; bence sevmiş sayılmaz...
İnsan sevdası için bir anda herşeyi hatta kendi canını bile ortaya koyar...
Ama bazen hayat şartları öyle şeyler sunarki insanın önüne;işte gerçek sevda o zaman anlaşılır...
En azından ben böyle düşünüyorum...
Sevda fedakarlık demektir; fedakarlık yapamayan da; benden uzak olsun...
Zaten bende MUstafa Abi gibi düşünüyorum; bu ömürde 1 kez olur; buldun mu da kıymet bilmek gerek...
Gerçi ben bulanlardan biri olduğum için; çok konuşmaya hakkım yok sanırım Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?
Herkes nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşasın...
Saygıılar
Bu mesajdan alıntı yap
sevi tas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevi tas

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2009 #10
bir insanın seni sevdiğini veya sevmediğini hissedersin hislerin ne diyorsa o dur yani....
yoksa sözlerle veya davranışlarla falan olmaz bence kandırmak isteyen insan seni her türlü ayakta uyutur...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları